Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Lean Musclie...

Balazs00xx kérdése:

Mit gondoltok a Lean Musclie X készítményről?

Figyelt kérdés

egy blog oldalon leltem rá , csak jót írtak róla

valaki ismeri , próbálta? legális vagy illegális?


2011. okt. 18. 09:13
 1/4 dirtboy ***** válasza:

nem ismerem,nem is találtam róla listát az összetevőiről szóval nem venné meg mert így táplázat nélkül zsákbamacska,azt meg hogy dicsérik az tulajdon képen kit érdekel?

én még nem láttam olyan tápkieget vagy akármit amit nem dicsértek volna, legyen az akármilyen szar is.

ha meg a promóciós szövegre gondolsz akkor a brutal lesz at terméked mert a leírás alapján párnap és superman leszel de /big/ Sean Allan méreteivel.

2011. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=YnWDM5Dl1pE&feature=related

ezt a kinézetet hány év alatt és menyi steroid ill pénzel lehet vajon elérni?

2011. okt. 18. 12:58
 3/4 dirtboy ***** válasza:

olyan 10év kb.ha főként azaz idő a 20as éveidben van.

ehhez már kell valószínű szteroid is hacsak nem elég jó a genetikád.

hogy mennyi szteroid kell azt nem tudom nem is érdekelnek a szteroidok azokat sem szeretem akiket érdekelnek és használják,/ez alól kivételek a profi szinten sportot űző testépítők/.

pénzben hogy mennyi? a jó ég tudja de az biztos hogy nagyon sok,ezért is jó a testépítőknek a különböző team-ek

benn lenni mert ők támogatják őket,de ahhoz hogy bekerülj rá kell szánni egy jó adag pénz mert egy 60kilós emberkét nem fognak bevenni és még ha felmész 110re akkor sincs rá semmilyen garancia hogy valamelyik versenyed után mondjuk felkeresnek egy ilyen ajánlattal hogy szponzorálnának.

2011. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 18. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!