Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan szoktathatnám magamat...

Hogyan szoktathatnám magamat a 0 vagy - fokos vizekben való úszáshoz?

Figyelt kérdés

Szeretnék úszni úgy mint ő

http://www.youtube.com/watch?v=e0tp-GpCJ1c&feature=fvst


2011. okt. 4. 20:05
1 2 3
 1/21 dirtboy ***** válasza:

csak érdeklődők,nem értek ehhez a témához,de különben ebben mi a jó??? van valami rejtett előnye a dolognak ami miatt jobb a jeges víz mint a nyári természetes víz vagy uszodai hőmérsékletű víz???

vagy mi miatt szeretnél jeges vízben úszni???

2011. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nehezebb, ritkább, egy új képesség amivel több lehetsz
2011. okt. 4. 20:51
 3/21 dirtboy ***** válasza:

értem,csak aztán meg ne fagyj a vízben majd mert akkor nem hogy kapsz egy új képességet de még a régi is a múlté lesz és csak az emléked él majd tovább.

sok sikert kívánok a cél elérésében

2011. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
egyedül tilos csinálni. azért köszi!
2011. okt. 4. 20:57
 5/21 anonim ***** válasza:
Télen van sok lehetőséget a gyakorlásra. Amúgy azt megnézném ahogy mínusz fokos vízben úszol :)
2011. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Jó majd szólok ha megyek.
2011. okt. 4. 21:42
 7/21 anonim ***** válasza:
Az a rossz hírem, hogy ehhez az is fontos, sőt szinte elengedhetetlen, hogy olyan helyen szüless ahol eszméletlen hideg van. Így első alkalommal tüdőgyulladás lesz a vége ... ( jelzem mai napig belehalnak emberek ). Egy biztos én nem szórakoznék ilyenekkel.
2011. okt. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Najó hülyeség volt ide kérdést feltenni, EGY normális tanácsot nem kaptam csak negatívumokat és ilyen baromságokat hogy hideg helyen kell születni :D whhhahaha rengeteg ember megcsinálta már magyarok is írek is stbstb

Megcsinálom saját erőből, tudok eleget ahhoz hogy felmérjem a képességeimet és azt hogy a cél milyen képességeket igényel és az utat amin keresztül eljuthatok oda!

2011. okt. 5. 06:48
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az elég pozitív, hogy figyelmeztetlek bele fogsz halni. Egyébként nem hülyeség aki hideg területen születik 100x jobban bírja a hideget mint az aki nem... Arról nem beszélve hogy az immunrendszere is kiskora óta hozzá van szoktatva. De azért mert te nem tanultál biológiát még nem biztos, hogy ami furán hangzik az hülyeség.
2011. okt. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mától kezdve leírom a nagyobb mérföldköveket hátha valaki hasonló dolgokkal próbálkozik és esetleg tudok neki segíteni, mivel ezt a segítséget én nem kaptam meg.

Első lépésként teszteltem a hideg vizet mivel még nem nagyon ugráltam szaunából jeges vízbe és nem tudom milyen az igazán hideg víz. 50másodpercet voltam bent nyakig. Ha hideg vízbe teszem a kezem kb fél perc után már fizikai fájdalom lép fel de ha teljes testtel megyek be, meglepően jó és kellemes. Sajnos nem tudom mennyi fokos volt a víz ezért valahonnan szerzek majd egy mérőt, minden reggelre bevezetem mivel nem egy hosszú dolog, és úgymond naplót írok hogy melyik nap mennyi ideig bírtam hány fokos vízben. Mivel az idő egyre hűvösebb elintézi nekem hogy fokozatosan szokjak hozzá az egyre hidegebb vízhez.

2011. okt. 5. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!