Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás közben nagyon hamar ki...

Futás közben nagyon hamar ki fulladok, mit lehet ez ellen tenni, hogy hosszabb ideig bírjak gyorsan futni? A levegőt venném rosszul?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 13:19
 1/4 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok. Egyszer azt mondta valaki, a futáshoz nem tüdő, hanem akaraterő kell inkább.
2011. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól mondta az illető...
2011. júl. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre csak az edzés a jó. Minnél többször csinálod, annál jobban fogod birni, és jobb lesz a teljesítményed is.

Gyakorolj ugy, hogy 2 percig futsz gyors tempóban és azzonal váltasz 1 perc sprintre... eleinte nagyon nehéz lesz egyszer is megcsinálni :D de idővel jobb lesz... csak gyakorolj

A levegőt nem hiszem, hogy rosszul vennéd, mert ha az ember gyorsan fut gyorsan vesz levegőt, és orron nem lehet gyorsan venni a levegőt... meg vagy gyorsan futsz, vagy a levegővételre figyelsz a kettőre egyszerre nem megy szerintem

2011. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Loach ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy először figyelj a levegővételre. A szakaszosságban egyetértek. Először rövidebb szakaszokat fuss gyorsan, a fontos hogy egyenletesen lélegezz, ne kapkodva, aztán rövid séta/kocogás, majd újból gyorsan. Ha kitartó vagy, és ezt a gyakorlatot folyamatosan csinálod, akkor meglesz a hatása, hosszabb ideig fogsz tudni gyorsan futni.
2011. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!