Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Víziszonyom van? Nem tudom,...

Víziszonyom van? Nem tudom, azért nem tudok úszni, mert félek a víztől, vagy azért félek a víztől, mert nem tudok úszni. Szeretnék megtanulni úszni. Valószínűleg járok majd oktatásra.

Figyelt kérdés
A Balcsiban imádok pancsolni, úszkálni, és a medencében sincs gond. Szívesen mennék beljebb, vagy mélyebb vízbe, de félek. Ha megtanulok úszni, biztosabb leszek?
2012. jan. 26. 00:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megtanulok úszni, biztosabb leszek?"

Határozottan igen. Én is így voltam vele.

2012. jan. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen,csak jó oktatót kéne kifognod az oktatáson.

De az is benne van a pakliban,hogy esetleg sosem tanulsz meg úszni, és ez nem a te hibád lesz.

2012. jan. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Víz alá le mersz menni?

Ezt próbálgasd szerintem, először sekélyebb vízben. Nyomd bele a fejed, aztán menj le egyre mélyebbre és biztosan élvezni fogod! :) Utána már nem fogsz félni szerintem.

2012. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél nagy levegőt, nyújtsd előre a kezed és feküdj fel a vízre, ahogy a hullák szokták, csak nyújtott testtel. Esetleg el is lökheted magad a széléről. Én így kezdtem, akkor hittem el először, hogy nem süllyedek el. :) Legjobb sekély vízben próbálni.
2012. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szememet becsukva ( vagy úszószemüveggel), az orromat befogva szeretek a víz alatt lenni. A Balatonban nagyon szeretek kézen állni...
2012. jan. 28. 13:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egyik oktatóval beszélt a párom, ő azt mondta, hogy 8-10 alkalom a csoportos oktatás, de aki nagyon víziszonyos, annak még 10 órát szoktak ajánlani.
2012. jan. 28. 13:28
 7/8 anonim ***** válasza:

3. voltam

Szeretsz kézenállni a Balatonban de azt mondod víziszonyos vagy? Na ezt ne csináld már! :D

A szemed nyisd ki nyugodtan víz alatt. Bár ez pl. Balatonban nem javasolt. Az orrot nem kell befogni, csak ha háttal vagy víz alatt. ha arccal előre belenyomod a fejed, nem megy bele a víz, ha nem veszel levegőt.

2012. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha megtanulsz uszni nem lesz mitöl félned agyban döl el a dolog és csak rajtad mulik.ha valamit sokszor csinálsz hozzászoksz és máris nem anyira ijesztö.
2012. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!