Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Aki át úszta már a Balatont,...

Aki át úszta már a Balatont, az jó úszónak számít?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mitől tekintünk valakit jó úszónak? A vízbiztonsága nyilván megvan, de ettől még nem feltétlenül gyors is.
2012. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy úszod, ha keresztben, a minden évben megrendezett Balatonátúszáson, ott annyira nem nagy szám, aki tud úszni és szokott is úszni, szóval nem havi egyszer, akkor az át tudja úszni. Ha hosszában úszod át akkor az már úgy egész jó.
2012. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Az átlagemberhez képest jónak számít. Én kajakos vagyok, heti 3x teljesítem edzésen a Balaton átúszás távolságát, de mégse vagyok jó úszó. Hiába bírja a tüdőm, meg az állóképességem, nem adatott tehetségem hozzá, ezért a nálam fiatalabb úszólányok lehagynának.
2012. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nézőpont kérdése, de szerintem abszolút jó úszó, mivel én nem tudok sehol sem úszni... Jó, hogy megvan a vízbiztonságod, és azért nem süllyedsz el :P
2012. febr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

A Balaton-átúszás egy nagyon klassz kis erőpróba, mert szerintem aki egy kicsit is tud úszni és kellő akarattal és kitartással rendelkezik, az meg tudja csinálni. Ha mindez (5200 méter) úgy 2 óra alatt sikerül, akkor szerintem már elmondhatja magáról valaki, hogy jól úszik - de ez nem jelenti azt, hogy világbajnok.

Bár... Ha jól rémlik, Gyarmati Andrea ( [link] mondta azt egyszer egy interjú során, hogy ő nem biztos, hogy vállalkozna egy Balaton-átúszásra, mert hiányozna a medence alján felfestett, biztonságot adó vonal. Pedig ő tényleg elég jól úszott. :)

2012. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Toncsi63 válasza:
Nem. Nem jó úszó aki a Balcsit ússza át. Aki a Dunát át tudja úszni, az már igen. De nem ám úgy, hogy beugrik Budán és Pest helyett Baján köt ki.
2012. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
gondoltam,hogy nem hosszában,hanem keresztbe :D
2012. febr. 4. 13:33
 8/11 nyan nyan válasza:
mamám is átúszta, akkor most ő is jó úszó?:D mondjuk ő régen a Tiszát is átúszta szinte napi rendszerességgel nyáron..:)
2012. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
hosszába vagy keresztbe?
2012. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én már vagy ötször átúsztam a Balatont, meg elég rendszeresen járok is úszni. mégse mondanám magam jó úszónak, mert elég lassan haladok, ehhez, és az ilyen teljesítménytúrákhoz, rendezvényekhez inkább kitartás kell. nem lényeg a gyorsaság.
2012. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!