Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyit lehet fogyni az úszástól?

Mennyit lehet fogyni az úszástól?

Figyelt kérdés

160 cm körül vagyok, 63 kiló, 53-nak kéne lennem!

egy hete tanultam meg úszni, és nagyon tetszik!

hol lehet mezőberényben ilyenre járni? és mennyit fogyaszt? mindent írjatok le róla!


2009. jún. 11. 21:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
úszással nem lehet fogyni, mivel a zsírvesztés egy aerob folyamat, amihez az úszás során nem tud eléggé felmelegedni a szervezet (mivel a víz hdieg, nohát). 10 kiló kizárt hogy fogysz vele. Ha eddig nem sportoltál akkor fogsz fogyni, de 10 kilót semmiképpen sem. Egyébként az úszás nagyon jó állóképességi sport!
2009. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

Hát, nem annyira értek eget az előttem lévővel. Én egyszer két hónapig úsztam majdnem napi rendszerességgel, de legalább 5x egy héten, és kb 4-5 kg fogytam (nem is volt több rajtam)...és pont most kezdtem újra.

Mellesleg az úszás a futás mellett a leghatékonyabb, mivel minden izmodat igénybe veszi.

2009. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 11. 22:02
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát azért ilyet ne mondjunk hogy nem lehet fogyni a vízben mert a víz hideg... vagy talán a tested is lehűl 22 fokosra? :) Ha kajak végighajtod az egy órát 130-as pulzussal, a vízben is ugyanúgy ég a zsír, és még a bőrnek is jóttesz - főleg egy kis szaunával egybekötve!
2009. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Badarság ez a hidegvízelmélet!


Itt elolvashatod, mennyit és hogyan fogyhatsz úszással:

[link]

2009. jún. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Aki szerint le lehet fogyni úszással: Hány embert ismertek aki 100++ kilóról úszással 20-30 kilókat fogyott? És tekintsünk el a 4-5 kilós fogyástól mert egy ember súlya napi 2-3 kilót lazán igadozik, és a fogyás nem ugyanaz mint a súlyvesztés.. a fogyás ZSÍRvesztés. Az izomvesztés is súlyvesztést okoz, mégsem fogyás. Várom a választ hány ismerős van aki akár 10-15 kilót fogyott úszással, lehetőleg előtt-után képpel..
2009. jún. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Legjobb példa apám, aki kis úszkálással egyből ledob magáról 5 kilót. Tudni kell róla, hogy semmi nem mozog, és nagyon szarul kajál. Na, nála már az is számít, hogy megmozdul! Csak az a baj, hogy nincs kitartása, ha rendesen eljárna, és mellé még a kajára is figyelne, lemenne a 10-20 kg simán.
2009. jún. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Sajna nem menne le.. de azért próbálkozzatok csak :) Én beismerem ha tévedek, mutasatok plédát aki lefogyott úszással ZSÍRBÓL! (mint írtam, aki nem sportol és elkezd sportolni valamit az fogyni fog. Egy bizonyos szintig minden -még a legszarabb- diéta is használ. De itt nem a 3-5 kilós hanem az igazi 10-15 kilós ZSÍRBÓL fogyásról beszélünk. Ja és pontozzatok csak le ha jólesik továbbra is ;)
2009. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szóval én vagyok az aki már fogyott úszástól: a 4-5 kgba beleszámoltam a napi ingadozást, az ALATT minusz ennyi kiló. És tiszta puha voltam, két hónap után a combom vékony és izmos lett. Szóval nem értem miért mondjátok ezeket, hogy nem lehet zsírból fogyni, meg ilyenek...AMIKOR NEKEM EZ SAJÁT PÉLDÁM. Plusz miért nem fogynak annyit? Mert lehet, hogy nem azt a mozgásformát választják? Nem azért, mert nem lehet...De amúgy szerintem egy súlyos embernek nagyon kimerítő lehet az úszás folyamatosan. Mint ahogy a futás vagy a kocogás is. Ez most ugyanaz...
2009. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%
jó, nyomj már be egy képet lgéyszi a nagyon vékony és izmos lábról amit úszással értél el!
2009. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!