Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az úszástól lehet fogyni?

Az úszástól lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Mármint nyilván lehet, hisz aktiv testmozgást végzek, de mennyire égeti a zsir? a a fenekemről szeretnék leginkább fogyni, abban segit az úszás?
2010. jan. 18. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
segít
2010. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, segít, megemelei a popsidat, sokkal formásabb lesz.


Arra viszont vigyázz, hogy az úszás hatalmas étvágyat csinál, szóval utána mindig tárazz be gyümölcsöt, abonettet, korpás kekszet és igyál sok folyadékot, nehogy egy Mekibe köss ki. (Saját tapasztalat)

2010. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és kb mennyi idő után látható a változás?
2010. jan. 18. 18:53
 4/8 anonim válasza:
viszont ha lány vagy akkor szerintem ne csináld mert nagyon megerősíti a válladat... nekem se túl nőies a vállam,nem szeretem
2010. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én heti 3x úszok egy órát megállás nélkül. Ettől pont olyan az alakom, amilyet szeretnék.Szép fezses lett, nem lett nagyo csúnya vállam. Ismerősöm, aki heti 6x úszik másfél órát, neki csúnya alakja lett.
2010. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én vizilabdázom és ugye az is úszással jár én nem fogyok mert ugye tényleg nagy étvágyat csinál és én e miat egész nap eszek. de nem is hízok mert rendesen járok edzésre. és én is lány vok és én is utálom hogy nagy a vállam
2010. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs olyan, hogy zsírégetés (csokoltatom Norbit), olyan van, hogy melyik energiaellátó rendszerét használja a test. Az úszás ha nem túl intenzív, hasonlóan minden más sporthoz, akkor a zsírt fogja felhasználni mint energia forrás (nem álloképességi élsportolóknál) 45 perc után, de nem kell megijedni, az utána való regeneráció alatt mindenképen zsírból dolgozik a szervezeted.


És szerintem a rendszeresen úszó lányoknak nagyon arányos alakjuk tud lenni, már csak azért is érdemes kimenni az uszodába.

2010. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én évek óta járok úszni,heti ötször,két km.

Nincs nagy vállam egyáltalán,viszont 40 fölött vagyok és nagyon jó az alakom:)

Ha néha nem megyek egy hónapig és hízok kicsit,két hét után simán lemegy az usziban.

2011. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!