Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nem merek úszni járni a...

Nem merek úszni járni a túlsúlyom miatt. Hogy küzdjem le ezt?

Figyelt kérdés

Félek elmenni uszodába, mert nem vagyok olyan vékony mint akik ott úsznak. Bennem van az, hogy megnéznek, kinevettnek.. De szeretnék sportolni..

Mit csináljak, hogy ne érezzem ezt?


2011. jan. 8. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, senki nem nevetne ki.
2011. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha felveszel egy egyrészes fürdőruhát, úszódresszt ,akkor nem olyan vészes az. Szerintem tök jó, hogy sportolni akarsz és, hogy elszánt vagy. Ne foglalkozz mással.
2011. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kis optimista... azt hiszed foglalkoznak veled ennyit az emberek? arra se méltatnak, hogy kiröhögjenek...


Meg különben is, kit érdekel, hogy mit gondol egy idegen? Szarni rá, aztán kész.

2011. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan,ahogy a 3. válaszoló írta.Ki a f*szt érdekel,hogy mit gondol más.Én is sokáig túlsúlyos voltam,de ha elkezded,és megszereted a sportot,már nem fog érdekelni más véleménye,mert te ezt akarod csinálni,és ettől nem tántoríthat el senki.És úszással egy idő után úgyis le fogod küzdeni a túlsúlyt;)
2011. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van :) Köszönöm :)
2011. jan. 9. 07:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy alapvető emberi rossz tulajdonság, hogy megbámulják a másikat, ha azon valami csekély kivetnivalót is találnak. Én viszont ennek ellenére javaslom, hogy járj el edzeni és tegyél rá magasról, hogy mit gondolnak, sőőőőőőőőt; ha látják, hogy mekkora vagy de mellette azt is látják, hogy úszol és próbálsz valamit csinálni a súlytöbblet ellen, akkor azért meg általában rejtett, de elismerő, dicsérő tekintettel fognak jutalmazni.
2011. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia! én is egy kicsit ducika voltam de beléptem egy profi(!) úszócsapatba ahol ilyen modell alkatú csajok voltak! és képzeld irigykedtek rám!!!! rám! mert hogy nekem milyen kisugárzásom és önbizalmam van! aztán egy évig jártam úszni és most én is modell alkat vagyok! (a fiúk szerint :) ) most hogy már nem vagyok duci látok más kövér embereket és nem nevetek hanem drukkolok nekik és szinte büszke vagyok rájuk hogy belevágtak a tulsúly legyőzésébe!!! úgy hogy hajrá!! senki sem fog kinevetni! és aki megteszi az buta!
2011. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!