Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tudsz úszni? Mennyire? Milyen...

Tudsz úszni? Mennyire? Milyen gyorsan?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:

úsztam már tengerben is,de nem a gyorsaság fontos, én inkább lassan úszok, de tartalékolom az erőmet, hogy elérjek a végére :D

Gyors,mell,hát, ezekben szoktam úszni.

2012. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ci.ara ***** válasza:

igen tudok :) szabályosan kivitelezni csak a mell úszást tudom :/ de háton ill gyorsúszás is megy de az egyáltalán nem szabályos xd

nem a gyorsaságra megyek hanem inkább arra h usziba másfél óráig ne álljak le vele :)

2012. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A mellúszás a halálom, a gyorsúszás a végzetem, a pillangóúszás meg inkább néz ki fuldoklásnak.
2012. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valamiért sztem nagyon lassan úszom mellben és háton is, de nagy távot is meg tudok tenni, pl. egy tavat egyszer átúsztunk barátaimmal és vissza. Tuti nem szabályosan csinálok valamit. De mellben víz alatt le tudok úszni kb. 25 métert, azzal sincs gond, az talán gyorsabb, vagy az izgalmasabb számomra, azért tűnik gyorsabbnak?
2012. ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Tudok min a 4 úszásnemben. 4 évig versenyszerűen úsztam

A korosztályomnak 100méter gyorsra olya 1 perc 1 perc 10 ami már jó.

2012. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Igen.Nagyon jól.Fooo
2012. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Minél mélyebb, annál többet!
2012. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
versenyúszó vagyok a mell és a pille a fő számom de a többiben is jo vagyok!
2012. máj. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!