Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nektek milyen csali vált be...

Nektek milyen csali vált be eddig legjobban?

Figyelt kérdés

A Fertő tóra szoktunk kijárni bátyámmal horgászni, de sajnos eddig nem sok sikerrel. :D Ti milyen csalit ajánlotok? (Amit horogra lehet tenni, tehát nem pl.: bojlira gondolok) Ja, és ha mondjuk ízesített kukorica légyszi az ízt is mondjátok el! Köszönöm a válaszokat!

Ui.: Tudom, van már ilyen kérdés, de én sajnos nem találtam bent nekem valót! :)



2012. ápr. 26. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ez attól is függ, hogy mire mentek mert szinte minden hal mást szeret, sokban függ a napszaktól is mert a tavakon elég kiszámíthatatlan, hogy mikor pezseg a víz.

ha harcsára horgászunk akkor mindig valami undorító és hányingert keltő csalival próbálkozunk (halkan: de a béka is beválik)

pontyra mostanság kenyérrel szoktam meg ezzel azzal összegyúrom pl. különböző sajtok, kukorica, nyáron faeperrel, és hasonló édes aromájú gyümölcsök. előnye hogy rengeteg kreáció van, hátránya, hogy könnyen lejöhet.

de a kapáshiány leginkább attól lehet hogy sokan agyonetetik a halakat (vannak akik vederszámra górják be az etetőt) az a legcélszerűbb ha megkérdeztek egy oda gyakran kijáró horgászt, hogy neki mi válik be.

2012. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. :) Kb. semmire nem megyünk, mert csak halat fogni akarunk, nem is akarjuk elvinni :D
2012. ápr. 26. 20:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, nem semmire, hanem mindenre.
2012. ápr. 26. 20:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, és a kenyeret egyébként hogyan teszed rá? :D
2012. ápr. 26. 20:21
 5/8 anonim válasza:

Jó olyan kukorica amit a boltban lehet venni de nagyon jó a földigiliszta.

Amúgy a kenyeret úgy tedd rá, hogy összenyomod.

2012. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diesel221 válasza:
erjessz kukoricát élesztővel
2013. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
konzerv-kukorica, és csonti van az önakasztós horgon. ez mindig beválik, 1-2-3 kg-os pontyot fogok vele. de sajna 10 cm-es kárászok is ráakadnak néha.
2014. aug. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csonti...
2014. aug. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!