Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van egy spro boxxer lcs...

Van egy spro boxxer lcs 150-es orsóm de mar ugy vettem hogy volt rajta zsinór, de nem tudom, hogy mennyi és milyen vastag. Milyen és mennyi szokott lenni rajta?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 20:45
 1/7 gomzoli ***** válasza:
A milyen?-re is válaszolva: biztos lehetsz benne, hogy a minőség legalja az amit így "ajándékba" fel szoktak tölteni az olcsó orsókra, hogy így tegyék valamivel vonzóbbá és eladhatókká azokat.
2012. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen,de ez nem volt valami olcsó orsó!
2012. jún. 4. 00:21
 3/7 gomzoli ***** válasza:
Ha ez az orsó szerinted nem olcsó, akkor nagyon kíváncsi lennék azokra, amik még szerinted is olcsók...
2012. jún. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát most kinek mi olcsó.én megvagyok elégedve a spro cuccokkal,köztük ezzel is nem mondom hogy csucs kategóriás orsó de nekem megfelel!
2012. jún. 4. 11:15
 5/7 gomzoli ***** válasza:

Igazán nem bántásból írtam, és nem is a Spro márkával van bajom (nekem is vannak cuccaim tőlük), de ez az orsó azért tényleg a legalsó árszínvonalat képviseli. Ettől még lehet használható! Viszont a zsinórok, amiket így ajándékba adnak, elhiheted, hogy a legalja minőséget képviselik. Persze kezdésnek ezek is jók, hogy megtanuljon vele az ember kötni, szerelni, erre tényleg felesleges drágább, komolyabb zsinórt venni.

Ha belegondolok, 15-20 éve nekem is jók voltak az egészen olcsó cuccok is, amikor már saját pénzből kellett a bevásárlásokat intéznem :-)

Gyerekkoromban (80-as évek) pedig milyen menő dolog volt egy silstar orsót birtokolni (ami sokkal kacatabb volt ennél a Spro-nál).

Használd egészséggel, és sikerrel!

2012. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gomzolinak: Ne becsüld le az olcsó orsókat "gagyi" zsinórral. Asszonynak tanulni, bohóckodni vettem egy sert orsót 1910 Ft-ért Kb 30-as zsinórral feltöltve. Amilyen mákja volt egy tök süket éjjelen egy kapása volt, egy 12kg-os amur. Az orsó és a zsinór is bírta. Most kb 3-4 éves a damil, de nem tudom eltépni. nem mindig szar ami akciós.
2012. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen.én is még elég kezdő vagyok,de remélem nem vall kudarcot az orsóm.
2012. jún. 5. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!