Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Egy 16 eves fiu vagyok es nem...

Egy 16 eves fiu vagyok es nem tudok uszni. Hogyan lehet konyen megtanulni uszni?

Figyelt kérdés
Egy kicsit mar tudok uszni . 1-2 m uszok es aztan valahogy sujedek el. Nem tom me de felek mikor probalok uszni.
2009. júl. 8. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

hát szerintem menj el egy uszodába, és keress egy edzőt

ő majd fog neked segíteni.

2009. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja szerintem is menj edzöhzöhöz..:)
2009. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az jó ha már 1-2 mert tudsz úszni, viszont azért süllyedsz el mert túl korlátozott a mozgásod, kapkodsz mert félsz hogy elsüllyedsz és emiatt süllyedsz el. Csak szépen lazán csináld a tempókat és sikerülni fog. Én bízom benned:D
2009. júl. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

szia! nekem is 100%-ban ugyanez a problémám csak én 15 évesen vagyok ugyanez!! :S

és jövőhéten meg sulival meünk kirándulni és minden nap 4 napon keresztül strandra megyünk és parázok h bedobnak és hogy milessz.. szal hajrá mert ezzel nem lehet így élni :S:D

2009. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ezen a nyáron szándékozok megtanulni úszni, egy barátnőm segítségével. Szerintem te is keress valaki olyat, akit ismersz, akiben megbízol, úgy biztos könnyebb. 15/l
2009. júl. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ez egyénfüggő, én magamtól tanultam és a legfontosabb az volt hogy megtanultam hogy nem szabad félnem a víztől, ha uszodában úszok olyan magas a klórtartalma h azonnal feldob a felszínre, sokat ugráltam, lazítottam a víz felszínén aztán jöhettek a tempók, ellestem másoktól és csináltam, ma már versenyszerűen úszok :) 19/L
2009. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ötéves koromban bedobtak a mély vízbe úgy hogy nem tudtam úszni, de kievickéltem! :D Azóta imádom a vizet, és én is egyedül tanultam meg úszni.
2009. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Annyi a lényege,hogy a lábaddal a víz alatt (álló helyzetben) csinálj úgy,mintha egyhelyben lépcsőznél és nem süllyedsz el. Ha sok levegőt szívsz a tüdődbe,akkor is lebegni fogsz,utána meg könnyen megy.Vigyél úszószemüveget,mert a felcsapódó víz kizökkenthet és nem tudsz koncentrálni egy ideig. :)

Ha fel tudsz feküdni a víztükörre (a tüdődben lévő levegő miatt) akkor csak a fel-le kapálózz a lábaddal,és a kezeddel körözz hátrafelé(jobb,bal,jobb,bal) és már a hátúszást tudod is.

2009. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem menj ki haverjaiddal a strandra nyáron akik tudnak úszni és mondd h tanítsanak meg...mi már rengeteg havert tanítottunk meg így:) amúgy adok egy tippet, mindig legyen levegő a tüdődben és tuti nem süllyedsz el;) onnan meg már csak egy lépés megtanulni haladni:D sok sikert.
2009. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
az oviban szokták vinni a gyerekeket úszni. Téged nem visznek?
2010. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!