Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az úszókat miért szőrtelenítik?

Az úszókat miért szőrtelenítik?

Figyelt kérdés

főleg a fiúk érdekelne, mert hát ugye azért pasin kéne elvileg hogy legyen szőr..

jobban tudnak mozogni nélküle vagy mi?

jóhát szó se róla nekem bejön hogy ilyen kis simák, én élvezkedek végig az olimpián, mert öröm nézni őket, de azért érdekel miért kell ezt :)


2012. aug. 2. 18:02
 1/10 anonim válasza:
A víz ellenállása miatt. Szőrtelenül könnyebb úszni.
2012. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy az ellenállás miatt. Itt, ahol ezred másodperceken múlik az eredmény, biztos, hogy köze van hozzá. A cáparuhás korszakban mennyi vb csúcs született, gondold el, ha csupa szőr lenne mind, akkor milyen eredmények születnének.
2012. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így van. A víznek akkora ellenállása van, hogy ha kicsivel hosszabb a körmöd, még azt is megérzed.
2012. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én eddig azt hittem,hogy azért szőrtelenek,hogy ne b*sszanak el annyi időt úszás után a szárítkozással.
2012. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és vajon lent sincs nekik?
2012. aug. 2. 18:33
 6/10 A kérdező kommentje:
ja am meg nem kéne szárítkozniuk, lenyalogatnám én róluk a vizet..
2012. aug. 2. 18:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, a lábuk sem szőrös..
2012. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem, bár tény, hogy Lacikának még haja sincs, ellenben láttad már Phelps koronáját amivel 16 aranyérmet kaszírozott? Vagy Jakabos Zsuzsát, mi mindent gyűr be az úszósapi alá? David Hasselhoff nem úszott, csak pózolt, neki azért volt szőrös.
2012. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pfúj xD


Amúgy tök 8-hogy odalent szőrös-e vagy nem. Úszógyatában vannak.

2012. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mert a yetik nem indulhatnak emberek közötti versenyen
2012. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!