Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mészhidráttal fertőtőtlenített...

Mészhidráttal fertőtőtlenítették nálunk a tavakat. Szente semmilyen halat nem lehet azóta fogni. Mennyi idő múlva jön vissza a halak étvágya mészhidrátozás után?

Figyelt kérdés

2012. aug. 5. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van még bennük hal? Élnek még egyáltalán? Nem hangzik egészségesnek ez a mészhidrát... [link]
2012. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én használok mészhidrátot (építőipar) ha beleslukkolok véletlen majd kiköpőm a tüdöm. Az egy igen maró hatású anyag, még bőrre kerülve is. Nálatok vagy nem mészhidráttal fertötlenítettek vagy ne keress ott halat amig nem tisztult ki a víz és nem telepítettek bele ujakat. Szerintem.
2012. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, van még benne. A Haldorádós linket is ismerem.

Azt is tudom, hogy nem egészséges, és azt is, hogy nem esznek miatta a halak.

"Nálatok vagy nem mészhidráttal fertötlenítettek vagy ne keress ott halat amig nem tisztult ki a víz és nem telepítettek bele ujakat. Szerintem."

Igazából nem tippeket szeretnék olvasni, tippelgetni én is tudok.

Biztos, hogy mészhidrátozták, minden évben ezt csinálják, mondván, hogy az algásodás miatt kell.

Amire kíváncsi vagyok, az fent olvasható. :)

Olyanok válaszát várnám, akik tapasztalatból tudják.

2012. aug. 5. 18:34
 4/4 anonim válasza:
Én sem hiszem, hogy a halak "étvágya" romlott el, szerintem megdöglöttek. Persze lehet, hogy azért, mert nem ették a szennyezett növényeket. De miből gondolod, hogy még élnek?
2012. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!