Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A fejkitartott mellúszás...

A fejkitartott mellúszás tényleg káros?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol hogy egészségtelen úgy úszni.Igaz ez? Valamint a mellússzás honnan égeti a legjobban a zsírt? És ha rendszeresen úszok tényleg nem fognak lógni a melleim? Fiatal vagyok, még tinédzser mellesleg, és azt írják fiatal korban még van esély rá hogy ne lógjanak.

2012. aug. 5. 20:29
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:

nem hiszem hogy káros lenne.

nincs helyi zsírégetés tehát értelmetlen kérdés hogy honnan égeti legjobban a zsírt.

az úszás nem garancia rá hogy nem fog lógni a melled.

mindig hordj melltartót.

2012. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Kitartott fejjel a nyugdíjasok úsznak mellen, meg azok, akiknek valami méregdrága frizurájuk van. Egyébként nem tudom, mitől lenne káros, szerintem nem az, és nagyon jót tesz a mellizmoknak is, igen! Viszont ahhoz intenzíven kell csinálni.
2012. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kovpet ***** válasza:
46%
Sokkal károsabb, ha nem tartod ki a fejed. Pár perc alatt megfulladsz :)
2012. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MrPifta ***** válasza:
0%
"Kitartott fejjel a nyugdíjasok úsznak mellen, meg azok, akiknek valami méregdrága frizurájuk van." Meg azok, akiknek a szemébe, orrába megy a víz, ha lebuknának...
2012. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Aki azt a nyugdíjasosat írta annak azt üzenném hogy inkább válaszoljon ne pedig valami honlapról leszedett hülyeséget másoljon be.
2012. aug. 5. 22:47
 6/11 anonim ***** válasza:
4-es, khmm, nos, azok nem nagyon tudnak úszni...
2012. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még egy agresszív kérdező, aki lefikázza a válaszolókat. Ez valami divathullám?
2012. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért káros, mert hosszú távon gerincferdülést okoz. Nem érzed, mennyire feszül a hátad és a derekad, amikor kitartod a fejed és úgy úszol? Azért javasolják a gerincferdüléssel küzdő embereknek a hátúszást, mert azt nem lehet nem egyenes háttal végezni, a mellúszást és a gyorsat is lehet.

Ez nem azt jelenti, hogy ha így úszol, gerincferdülésed lesz, ahhoz többet kéne úszni, de feszíted a gerinced, ami sehogy sem egészséges.

2012. aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kiválóan úszok főleg pillangóban majd egy nehéz tárgy miatt megemeltem magam és az orvos mondta ússzak mellbe de úgy, hogy a fejem végig kint van. Mosolyogtam, gondoltam mekkora hülyeség és nem. Azóta kezd helyrejönni. Szerintem károsabb az ha nem mozogsz semmit, minthogy így úszol. Továbbá nem halottam még senkitől, hogy úszik és utána panaszkodik, hogy fáj a háta...
2012. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én azt hallottam görbíti a hátat..
2012. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!