Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Vízilabda vagy Úszás?

Vízilabda vagy Úszás?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?

2012. aug. 6. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
mindkettő
2012. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
úszás, a vízilabda unalmas majom sport
2012. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nézni az Úszást szeretem de Apukám úszott elég komolyan de annyira meg utálta hogy el ment vizilabdázni azt meg szerette ergo ha verseny szinten csinálod Vizilabdát kevésbé utálod meg mint az Úszást de mint sport én az Úszást jobbnak tartóm.
2012. aug. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az úszásnál a teljesítmény 2 emberen múlik, az edzőn, és rajtad, vízilabdánál meg egy csapat része vagy, tehát ha más hibázik egy meccsen, te is buktad, viszont ha te hibázol, azzal a többiek eredményét is befolyásolod


érzésre is más csinálni mindkettőt, az meg szerintem embertől függ, hogy kinek melyik jön be jobban, de kemény sportok, csak máshogy

2012. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én vízilabdázom és úgy vannak az edzéseink hogy egy úszó és egy labdás edzés.. hidd el nekem hogy mi a csapattal úszóedzés közben alig várjuk hogy vége legyen és elkezdjünk labdázni mert azt sokkal jobban szeretjük akármennyire fárasztó.. :D megugye a meccsek.. úszásban egyedül vagy nincs ki elrontsa az eredményedet, viszont nincs ki segítsen neked! dehát kinek mi..:)
2012. aug. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
kösz a lepontozást, ment nektek is a piros kéz:))
2012. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vízilabda,sokkal izgalmasabb
2012. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!