Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A vízilabda vagy az úszás...

A vízilabda vagy az úszás lenne nekem a jobb választás nekem?

Figyelt kérdés
187cm magas vagyok 80 kg és melyik sport lenne nekem az ajánlatosabb?
2009. júl. 6. 23:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
kicsit szaru írtam le a kérdést de megértitek
2009. júl. 6. 23:30
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
HÁT 80 KILÓSAN NEMIGEN LESZEL ÚSZÓBAJNOK.
2009. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
a kérdező nem bitos hogy bajnok akar lenni hanem talán csak sportolni akar! de magasságával itélve megfelelő a 80 kg! Esetleg próbáld meg melyik tetszene jobban! az uszás az egész testet 1től 1 iig megmozgassa és a komdíciódat kordában tartja! a vizilabda pedig szerintem inkább a lábat! de állitólag agressziv sport tud néha lenni! én inkáb az uszást ajánlanám de rajtad mulik!
2009. júl. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha társaslény vagy , és szereted a bulis társaságot, akkor vizilabda, ha magányos farkas, akkor úszás
2009. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

a vízilabda inkább a lábat? geez, láttál te már vízilabdajátékost? Na nekik van igazán nagy válluk.


Én vízilabdáztam és úsztam is, nem egy évet. Az úszás számomra sokkal monotonabb volt, ezáltal nem is szerettem annyira. A vízilabda viszont nagyon izgalmas, több készséget is fejleszt (erő, állóképesség, labdakezelés, csapatjáték), azonban tényleg durva tud lenni. Viszont itt is kell úszni (kivéve a kapusnak), az edzések fele nekünk csak úszás volt. Én ajánlom neked a vízilabdát, legfeljebb azt mondod, hogy nem tetszik, és maradsz az úszásnál.

Mellesleg a csajok buknak a vízilabdásokra ;)

2009. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt mi mégiscsak hogy mondjuk meg neked??Ezt neked kell eldöntened.Szerintem vizilabdázz.Az kemény és jó port csak az a szar ha télen fedetlen medencében kell játszani(havernak úgy kellett).Amugy a vizilabda edzések 85%úszás a többi vizilabdázás csak.Azt válazd ami jobban tetszik.
2009. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

én 170 vagyok és 75 :D de egyikben sem leszel világbajnok mert ezt már nagyon fiatalon el kell kezdeni.

BOX,kajak

2009. júl. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
46%
ja és szerintem inkább tanúlj meg rendesen megfogalmazni egy kérdést! csak a te érdekedben mondom.
2009. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem, ha kedveled a jó társaságot és a velük együtt lévő mozgást, utazást, akkor a vízilabdát válaszd :D
2009. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
előszöris hány éves vagy ?? ha elmúltál 12 szinte bisztos hogy már nem vesznek be sehová ha ojan 9-10 évesen szokták elkezdeni és én inkább vizilabdát választanáb igaz kicsit durva de legaláb izbalmas nem mint az úszás ..
2009. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!