Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet-e bicepszre edzeni...

Lehet-e bicepszre edzeni segédeszköz nélkül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Húzódzkodás , de ha nincs mibe kapaszkodnod, bár egy erkély széle is jó de ha ezt is eszköznek tekintjük akkor úgy hogy feszíted a karodat egyenes helyzetben és nagyon lassan extrém l a s s a n behajlítod a karod úgy hogy közbe végig feszíted a bicepszed hogy majd szét durranjon és ebből naponta többször 10-eket.
2011. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor visszafele engeded akkor is a feszíts, a lényeg hogy végig feszíts mint aki nem normális. Én nem próbáltam még sose csak mielőtt leírtam, valamire biztos jó :D
2011. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Súlyzókra gondoltam segédeszköz alatt.
2011. máj. 13. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet.emelgesd a kezed,és közben feszíts bicepszre.haha..

nem lehet,muszály vmi súlyt használnod,anélkül nem fog menni.

2011. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húzódszkodás. De nem kell lassan csinálni. Felső madár fogással (ha így nem megy egy se, akkor alsó madárfogással próbáld.) és próbáld meg minél gyorsabban felhúzni magad, lehetőleg az állad az állvány fölött legyen. Visszaereszkedéskor meg nyujtsd ki teljesen a kezed, és ismételj. Csináj meg először 3szor hatot, ha kevés akkor növeld pl 3szor 10-re.
2011. máj. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!