Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell kézzel, segédeszkö...

Hogyan kell kézzel, segédeszköz nélkül téglát törni?

Figyelt kérdés
Olyasmit hallottam, hogy egy régebbi újságban valami "babzsákos" módszer volt. Tehát valahogy edzette vele a kezét.
2011. jún. 12. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mark86


nem kell ide babzsák! napi egy liter pálesz és egy fedél nélkül-be csavart spangli.

http://www.youtube.com/watch?v=iCv3ytuguFU&feature=related

2011. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Le.urod a földre izomból a két kezeddel.
2011. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szőkecigány a király
2011. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Be kell fűrészelni, vagy előtt vésővel ráverni, hogy berepedjen :)
2011. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 3rdeye ***** válasza:
az a babzsákos módszer, hogy elkezded azt ütni, aztán egyre keményebb dolgokat ütni, végül már keményebb téglákat ütögetsz, azon edzed a kezed, végén már simán képes leszel szétütni egy téglát. keress rá youtubeon, hogy "iron palm" vagy "iron fist" training
2011. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de valami olyasmire gondoltam, ha van, hogy pl.: a kézfej élének erősítése, vagy ott valamilyen vastag bőrkeményedés-réteg létrehozása, stb...
2011. jún. 12. 17:04
 7/11 A kérdező kommentje:

Most látom!

3rdeye! Köszönöm! :)

2011. jún. 12. 17:14
 8/11 A kérdező kommentje:
Körülbelül mennyi idő? A végeredmény, meg hogy áttérjek keményebb dologra.
2011. jún. 12. 17:17
 9/11 3rdeye ***** válasza:
nem az a lényeg, hogy végül eltörd a téglát, a lényeg a belső és a külső erő határainak megtapasztalása, amúgy meg szerintem iszonyat sok idő, ha minden nap csinálod, olyan 1-2 év szerintem
2011. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ehez a japánok kitaláltak egy rezgő fát, amit ha ütnek a csont érzi a rezgést, és elkezd keményedni, és sűrüsödni a csont. erre majd később(bár addig fájdalmas)egy porcból álló hártya fog nőni, ami véddi a csonthártyát a keménys dolgoktól. legelsőnek ki kell ölni az idegeket, amit kemény falu kokakólás üvegekel megtehetsz :) nem kell mindenképp ököllel összetörni, alkarral is szabályos.ahoz hogy a csontjaid keményedjenek, kell ugye magnézium, kálcium, és D vitamin.ha átt akarsz valamit törni, ne magát a tárgyat próbáld megütni, hanem ha le van fektetve a földtől 20 cm-re, akkor próbáld meg a földet megütni, a cserepen keresztül, és ne csak a felületét üsd meg.

remélem belejössz, és menni fog. én 1 cserép után leálltam ezzel :D sok sikert

2011. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!