Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan tudok fent maradni a...

Hogyan tudok fent maradni a vízen?

Figyelt kérdés

Most hogy heti 5 tesióránk van,úgy döntöttek az iskola

vezetői,hogy heti 2 úszásóránk lesz.Örülök is neki,de nem tudok úszni.Az a baj hogy nem tudok fent maradni a vízen,nem tudok a vízre "felfeküdni"..:(( Hogyan tudom ezt elérni?

Valami tippek?Esetleg a technikája?



2012. szept. 15. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
hajtsd bele a fejed jobban a vízbe, és ne ülj bele a vízbe, hanem emeld fel a csipőd, légy egyenes, nem nehéz
2012. szept. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 babywasser válasza:

Ez engem is érdekelne, de én úgy értve gondolom, hogy a mély vízben hogy maradok fenn úszás nélkül a vízen hogy ne süllyedjek el? Úgymond hogy "tapossam" a vizet vagy mit csináljak hogy ne merüljek le?


Lehet a kérdező is erre gondolhatott?

2012. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen valami ilyesmi:)
2012. szept. 15. 19:32
 5/6 poiu ***** válasza:
Hanyatt fekszel. A lábad süllyed (mert nincs benne levegő :-). Nagyon apró lábmozgás is elég, hogy föntmaradj. A két oldalt kinyújtott kezeddel is segíthetsz.
2012. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. szept. 16. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!