Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 16 évesen késő elkezdeni...

16 évesen késő elkezdeni vizilabdázni?

Figyelt kérdés
Ezelött 6 évig kajakoztam. Úszni egész jól tudok, nagy a vízbiztonságom. 185 cm magas vagy és 80 kiló körül szóval az alkatom is megvan hozzá.

2012. okt. 8. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
sosem késő elkezdeni...főleg nem a sportot!
2012. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
már késő. én várnék vele holnap reggelig.
2012. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 poiu ***** válasza:
Ha jól úszol és kajakos vagy, akkor nem késő.
2012. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem késő, de próbálj otthon gyakorolni. Megtanulni egy kézzel elkapni a labdát.

A vízben még nehezebb lesz. Nekem a taposás volt a legnehezebb és nagyon meglepődtem, mert nagyon jól úsznak (pedig mielőtt oda mentem volna 3évig úsztam). De szerintem próbáld meg.

2012. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
már milliószor feltették ezt a kérdést és már mindegyikhez odaírta valaki aki nem ért a vizilabdához hogy sosem késő sportolni meg minden de próbáljátok elfogadni hogy pedig KÉSŐ! időigényes sport kiskorban kell megtanulni az alapokat mert 16 évesen már a budapest bajnokság is elég komoly dolog lehet ha meg nem tudsz dobni és nem tudod tartani a lépést úszásban másokkal akkor esélyed sincs megnyerni a meccset.. hiába mondod hogy jól úszol, akikkel játszanál azok kiskorban elkezdték már az úszást és hosszútávon tovább bírják rövidtávon meg lesprintelnek.. nem azt mondom hogy ne próbáld meg próbáld csak meg magad benne de nem hiszem hogy bárhova is fölvennének már...
2012. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!