Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A melegek hogyan oldják meg a...

A melegek hogyan oldják meg a vizisportoknál az átöltözést?

Figyelt kérdés
Úgy értem nyilván kellemetlen tud lenni, hogy mondjuk egy csapat épp öltözik,és neki közben áll a zászló:D
2009. aug. 14. 08:25
 1/5 anonim válasza:
96%

Meleg vagyok. Testnevelés óra előtt ugye át kell öltözni, és semmi ilyen gond nincs. Ugyanis nem izgulunk fel az összes srácra, ahogy ők sem az összes csajra. Sőt, szerintem válogatósabbak vagyunk, mint a hetero srácok. Szóval úgy, hogy semmit sem érzünk, semmi sem történik "ott lennt".

Nem kéne minden hülyeséget elhinni, amit a melegekről terjesztenek -,-"

2009. aug. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okk, ne haragudj, csak abból indultam ki, hogyha nekem egy csapat lány előtt kéne levetkőznöm, akkor lehet hogy történne valami "ott lennt"
2009. aug. 14. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Ha olyan nagyon válogatós lennél, akkor legalább az ellenkező neműek közül választanál.
2009. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Miért kedves kérdező? A lányok is együtt öltöznek és ha van egy leszbi, akkor egyből le akar feküdni a többi lánnyal? Aki meleg, az egyből forróvérű is szerinted? Attól még nem ribanc, hímr*ngyó hogy meleg. Olyan, mint a heterok egyébként. A heterok sem akarnak mindenkivel szexelni.
2009. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Meleg nem meleg! ha áll a zászló öltözés közben és észre veszi az gázos!
2009. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!