Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha uszodában a kisebb medencéb...

Ha uszodában a kisebb medencében kézenállásokat csinálok, zavarok azzal másokat? Nagyon megnéznek, kinéznek ezért?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:

ha zavar a kínos feltűnés,akkor otthon gyakorold fal mellett.

kérdésre válaszolva meg...

ha 10 éves gyerek vagy,akkor senki nem fog szólni érte.

ha meg felnőtt,akkor esetleg páran megnéznek majd közben.

2012. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

felnőtt vagyok.

fal mellett nem megy olyan jól.

2012. dec. 16. 01:01
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

és elsőre kinek megy olyan jól?

én elsőre 1 percig tudtam tartani magam.

most meg lazán kinyomom magam 3x20szor kézenállásban.

vagy azt várod,hogy elsőre egyből menjen?

nem értem.

felmész otthon kézenállásba,a kezeid között egy órával,és minden edzés alatt próbálsz 5mp-et javítani az idődön.

2 perc tartás a cél.

ha megvan jöhet a fél fekvő kézen állva.

ennyi papa.

az uszodával ki vagy szolgáltatva a helyszínnek.

otthon-vagy akárhol ahol van rá hely-meg nincs mese,meg kell csinálni.

2012. dec. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs a medencében senki, vagy ha kevesen vannak és rákérdezel, akkor miért is ne?!? Hogy ki, mit néz meg másokon ez egyéni szoc/pol/probléma.


A bevásárló centrumokban sétálva, néha olyan fazonokat látok, hogy el kell gondolkodnom, most ez lány volt vagy fiú. Vajon ők foglalkoznak azzal, hogy megnézik őket vagy sem?!?!

2012. dec. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

régebben gyakoroltam sokat otthon falnál a kézenállást, de fal nélkül nem sikerült megcsinálni. fal nélkül csak vízben megy, és vízben meg amúgy is szeretem ezt csinálni.

itthon nincs is hozzá most nagyon hely, mert átrendeztük a lakást, a szekrény elé is sok mindent pakoltunk, meg a szekrénynek sem tenne jót ha annak támaszkodnék a lábammal. a régi szekrény jobb volt :D és már szőnyeg sincs előtte, csak padló.

de ha vízben kézenállva járkálok, az is erősíti az izmokat, ugye?

2012. dec. 16. 17:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ha valakivel együtt mész, még vicces is lehet, és egy haverral nem is éreznéd magad gázul szerintem :)

persze ha tömeg van, akkor inkább ne...

de pl nyáron a balaton sokkal ideálisabb, mert ott olyan mélységü részre mész amennyire te akarsz, míg ezt medencében nem tudod megtenni

2012. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Menj oda az úszómesterhez és mond meg neki, hogy kézállást szeretnél gyakorolni a vízben, mert neked fontos lenne, és azt lehetne-e? Szerintem ez a legtisztább. Vagy azt mondja nem lehet, vagy azt hogy hol teheted meg mások zavarása nélkül. Ha neked fontos, ne érdekeljen, hogy mások mit szólnak.
2012. dec. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi! nem akkora gond, nem zavartatom magam és csak majdnem üres medencében szoktam. csak gondoltam megkérdezem itt ki mit gondol róla.
2012. dec. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!