Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen pop-up -ot használjak...

Milyen pop-up -ot használjak mézes bojlihoz?

Figyelt kérdés
vettem egy süllyedő mézes 20mm-es bojlit milyen és mekkora pop-up kell hozzá?

2013. jan. 12. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nincs itt a mézes bojlik ideje.
2013. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetöleg ugyan olyan ízesítésü legyen és 16 vagy 18 mm-es.
2013. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Farkas Milán ***** válasza:

Ennek csak a képzeleted szabhat határt!!! Bármilyen ízesítésű pop-upot használhatsz a bojlihoz!! Annyira vigyázz, hogy ne legyen nagyobb a süllyedő csalinál, mert akkor már nem hóember csalizás lenne, hanem lebegne!!

Első válaszoló! Miért nincs még itt a mézes bojli ideje??

2013. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én nem csak mostra gondoltam hanem nyáron is és nem hóember szerelékre gondoltam hanem félbevágom a sülyedőt és a lebegőt is és úgy teszem fel a hajszálelőkére
2013. jan. 13. 10:54
 5/7 Farkas Milán ***** válasza:
HA a működési elvet nézed, akkor rájössz, hogy az is ugyanaz, mint a hóemberes csalizás!!
2013. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen azt tudom de én még csak ifi vagyok és a hóemberes szereléket a hozzám képest nagy pontyok vennék fel mert a 20 mm-es bojli mellé teszek egy 15 mm-est akkor azt a nagyobb pontyok tudják felvenni és én nem arra akarok utazni hogy minél nagyobbat hanem a közepesekre megyek de abból többet
2013. jan. 13. 14:00
 7/7 Farkas Milán ***** válasza:

Elmondanám neked, hogy a 20-as süllyedő + 15-ös lebegő bojlit a másfél kilós pontyok is játszi könnyedséggel, mondhatnám röhögve tudják felszívni!!!!! Úgyhogy ezzel a csalival nem feltétlenül csak nagy halakat fognál!! Hallottam már olyanról, hogy 30-as bojlival horgásztak és a srác úgy fogott egy kb 1 kilós pontyot, hogy a bojli bele volt szorulva a szájába. Igen jól érted, csak a bojli, a horog nem volt bele akadva.!!!! VAgy amikor a híres christian schlott 4-5-6 db egymás mellé fűzött 20-as bojlival 1.5-2 kilós pontyokat fogott???? Szinte kivétel nélkül az összes nagyhalamat 12-es vagy annál kisebb csalival fogtam!!! A nagyobb rutinos példányokat már sokszor csak így lehet megfogni. Egy olyan tavon, ahol sok az apróbb testű ponty, még hátrányos is lehet a nagy csali, hisz minden apró ponty a nagy csalit, a nagy falatot akarná megszerezni, és emiatt nem tudnád kiszelektálni közülük a nagyhalat. De ahogy olvasom, neked nem a minőség, hanem a mennyiség a lényeg halfogás terén.

Valamit nem értek. Attól, hogy ifi vagy, miért nem hozzád valóak nagy halak??????

A bojlis horgászat nem csak annyiról szól, "hogy felfűzöm a bojlit, bevágom a vízbe oszt majd jön a hal!!"

Ha tapasztalatlanul vágsz neki, akkor eredménytelen lesz a horgászatod. És a kérdésedből ítélve te sem vagy valami tapaszalt. Úgyhogy olvass nagyon sokat a témában, tudakozz, próbálkozz....

2013. jan. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!