Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mi a véleményetek a Spro...

Mi a véleményetek a Spro Serum 3.9-es feederbotról?

Figyelt kérdés
Nem akarok, nem tudok túl sokat rááldozni 10-14. 000Ft-ot max, tavi pontyozásra, amurozásra kellene, nem ritkák a tóban a 5-10 kilós egyedek sem! Szerintetek jó bot? Vagy esetleg tudtok jobbat ajánlani ebben az árkategóriában?

#horgászat #feeder #finom szerelékes horgászat
2013. jan. 15. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem gyenge a dobó súlya, ennyiért kapsz Nevis feedert 160 g dobó súllyal és azzal már igen kényelmesen kitudod tekerni a halat SAJÁT tapasztalatból mondom de ez nem azt jelenti hogy ezzel nem csak a dobó súly nagyon sok mindent meghatároz :)
2013. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igen valószínűleg igazad van mert haldoradon is ezt a választ kaptam, és esetleg tudnál nekem ajánlani konkrét botot a nevis-től? :)
2013. jan. 21. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!