Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszáskor viseltek úszószemüveg...

Úszáskor viseltek úszószemüveget illetve orrdugót vagy ami meggátolja hogy víz menjen bele? Mennyire gyerekes megoldás ez?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy viselhetsz. Aki tényleg úszni jár, és nem pancsolni, azoknak mondjuk 90%, hogy van úszószemüvegük. Az orrdugó meg csak ízlés kérdése.
2013. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

szinte az összes úszó hord szemüveget...

miért lenne "gyerekes megoldás"?

nyilván, ha felőtt vagy, nem rózsaszín, halacskás szemüveget kell venni, hanem valami normálisat :)

orrdugóról meg még nem hallottam, hogy bárki használna, amíg hátúszó voltam, én csipeszt használtam (speedoba van jó), de világversenyeken is van aki olyanba úszik

de a szinkronúszók is azt használnak, nem tudom, honnan jött ez a dugó ötlet...

2013. jan. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor orrcsipesz:) Lényeg hogy víz ne menjen az orromba.
2013. febr. 1. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

az orrcsipesz nagy találmány lehet. még nem próbáltam. azzal simán lehetne térdig érő vízben bukfencezni, fejenállni, abból bukfencezni, gyertyaállást és mindenfélét csinálni úgy, h semmi víz nem megy az orrodba.

de csak akkor kell orrdugó, ha arccal felfele nézel a víz alatt, esetleg ha fejjel lefele vagy, különben egyáltalán nem megy be a víz az orrodba, hacsak nem veszel levegőt. de ha kifele fújod a levegőt az orrodon éppen akkor, akkor se megy bele víz.

2013. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!