Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 5-25g match botra milyen...

5-25g match botra milyen illetve hányas zsinórt ajánlatok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 16. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelembe kell venni,a zsinórválasztásnál hogy a horgász hely kötelébe van e akadó? Mekkora halakra lehet számítani horgászat közbe? Ha erösebb összeállítást akarsz emiatt akkor 0,18-0,20 as Carp Mach zsinort is feltehetsz. Ha nincs akadó és kisebb testü halakra vadászol akkor ennél finomabb vékonyabb zsinórt tegyél!
2013. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Körülményektől függően 16-22 között.
2013. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Balcsin használom majd, de néha egyéb tóra is szoktam menni. Főleg szerintem keszeg lesz, de ponty is jön néha az etetésre. Nevis match zsinórra gondoltam, 18-ra. Kezdő vagyok,tanulom még ezt a stílust.
2013. febr. 16. 17:37
 4/7 anonim válasza:
Általában .16 -os zsinórvastagság elegendő, ha van szabad terület, ezzel több kilós pontyot is simán ki tudsz fárasztani, és a keszegezés is élvezetes lesz. Szerintem mindenképpen minőségi zsinórt válassz / pl:Tubertini /, és én egy 40- 50 centiméteres előkét szoktam használni miniatűr forgókapoccsal a szerelék végén, egyel vékonyabb zsinór méretből.
2013. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gomzoli ***** válasza:
A vastagságot nem ragozom, már leírták. Ami azonban szintén fontos, hogy gyorsan süllyedő legyen az a zsinór.
2013. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 17. 21:36
 7/7 anonim válasza:
GPN zsinórt nagy megelégedéssel használom évek óta(ezzel is kezdtem a matchbotozást).Bár nem tudom lehet-e még kapni :)
2013. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!