Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A vízipólósoknak pusztán a...

A vízipólósoknak pusztán a sok edzéstől és az úszástól van ilyan "dávid szobor" testük?

Figyelt kérdés
Megfelelő genetikai adottságok mellé elég pusztán az úszás is az ilyen test eléréséhez, vagy azért "gyúrni" is kell? Elképesztő mellizmuk van a vízben sportolóknak és olyan szép feszes , sőt többnyire láthatóan kockás a hasuk....

2013. márc. 15. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Az úszás nagyon jó az izmoknak!Ők pedig naponta több órát úsznak /edzenek....

Mellette meg edzőterembe is edzenek ! :)

2013. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

alapjában genetika, de persze félelmetes mennyiségű száraz-edzések is vannak ám a konkrét vizi tevékenységek mellett (sőt ...).

De a pólósoké messze nem a legszebb sztem, nézz csak körül, még a válogatottban is van nem kicsit túlsúlyos. Az úszóké a leggyönyörűbb, nekem hihetsz, tudom :D


na most a kockás has megint genetika. nézd csak meg, van olyan fiatal olimpiai bajnokunk, aki napi 5x edz, és nem éppen finoman, egy adonis-teste van, még sincs kocka pocija, "csak" lapos, de izmos persze.


Hogy mi a titka?


Hogy a vizi sportok nem éppen a gyúrásról szólnak, tudod nem az a kategória, aki lemegy "gyúrni" egybenyakká magát, de aztán 100 m futástól már kifárad egy hétre, hanem ők aztán tényleg mozognak.

Egyik edzőtáborban is a majdnem egész napos száraz edzés után, már amolyan levezetésnek számított a 20 x 400 vegyes ... pedig nem kevés.


Végül pedig, az úszásnál egészségesebb sportot nem igen találsz, szinte minden izmodat fejleszti, nincs káros mellékhatása és stb stb, nem tudok hátrányt megemlíteni.


Szóval igen, gyúrni is kell, csak éppen nem mindegy, milyen összetételben, mennyit és mivel kombinálva. Nézz csak körül jobban, a pólósok közt azért nem találsz annyi adonis-testűt, de az úszók meg szinte kivétel nélkül azok.

2013. márc. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azért kövér nincs a pólósok között. :) Max olyan akinek van egy kis hasa. De még nekik is olyan széles a válluk és van mellizmuk meg erős a karjuk is, meg az egész testük erős és edzett benyomást kelt az ő esetükben is...
2013. márc. 15. 10:31
 4/17 anonim válasza:
a vizilabdasok azert pocakosak, mert több oran keresztul fent fekszenek a hideg vizen. Es, mint tudjuk a hasban fontos szervek vannak es a szervezet igy vedekezik.(zsirral)
2013. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

kérdező: na nem akarok név szerinti példát írni, higgy nekem :D

Komoly úszók között viszont tényleg csak gyönyörű testűt látsz, ott nem engedhet meg valaki 5 centi zsírt sehol. Ugye van az úszók és pólósok közti ellentétről egy amolyan vicces mondás, biztos ismered, de azért valamennyire tapasztalom, h az igazságon alapszik :D

persze nem tagadom, pont nagyon elit modellcégek is nemrég pólósok közül szedegettek szép srácokat, na de ... van kivétel. náluk azért nem elsődleges feltétel az iszonyatos gyorsaság!

2013. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azért 8 km úszás levezetésnek... ne beszélj marhaságokat..
2013. márc. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hát igen .... 8 km ????
2013. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nem beszéltem marhaságokat. ez egy egészen konkrét, nemrégi példa volt csak.

na nem úszás-levezetésnek, hanem száraz edzés utáni úszásnak, azaz a száraz edzés levezetésének.

de ha neked ez fura, akkor annyira nem mozoghatsz az élsportban ...

2013. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szeretnék én is olyan fenséges testet, mint az úszóké... :D

Olyan jó lehet nekik.. biztos bárkit megkaphatnak...

2013. márc. 16. 12:01
 10/17 anonim ***** válasza:

hát na ja ...

van jó pár, amelyik elé bármelyik csajszi szó nélkül azonnal letérdelne, de megkockáztatom, nem kevés fiú is :D


De hát előtted a lehetőség! Kezdd el 5 évesen, aztán ha nyomod keményen, 15 éves korodra már gyönyörű alkatod lehet! :)

2013. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!