Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A vízipólósoknak pusztán a...

A vízipólósoknak pusztán a sok edzéstől és az úszástól van ilyan "dávid szobor" testük?

Figyelt kérdés
Megfelelő genetikai adottságok mellé elég pusztán az úszás is az ilyen test eléréséhez, vagy azért "gyúrni" is kell? Elképesztő mellizmuk van a vízben sportolóknak és olyan szép feszes , sőt többnyire láthatóan kockás a hasuk....

2013. márc. 15. 10:05
1 2
 11/17 anonim válasza:
nallunk a vizilabdas fiuk volt amikor poloba es nadragba usztak. Amugy ismerek olyan uszot akinek nagyon rossz az alakja, de persze jo alakut is.. Szerintem menj kondiba es hajra.:)!
2013. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

persze, teljesen bevett dolog a nehezített edzés, azaz pl ruhában úszás meg nehezékekkel úszás ...


te ismersz úszót rossz alakkal? hát én azért mondhatom h mindet ismerem név szerint akik az élmezőnyben vannak, de igazából csak jó alkatúról tudok :)


lehet h te olyat ismersz aki úgy hobby-szerűen úszkálgat néha, na de az nem nevezhető úszónak :D

2013. márc. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen a hobby úszók azért más kategória.. :) Most én arra voltam kíváncsi, hogy akik aktívan vízi-sportolnak azoknak elég-e ez önmagában, vagy a konditermes edzés is szükséges e a "dávid-szobor" testhez.. :)
2013. márc. 17. 11:31
 14/17 anonim ***** válasza:

oké, nos akkor: nem, nem elég!

sőt, túlsúlyban van igazából a szárazedzés, akár úszók akár pólósok esetében! csak tudod, gyúrás és gyúrás között is van különbség. egész másképpen "gyúr" egy topúszó, és egész másképpen az, aki kifejezetten a gyúrást tekinti a sportjának, és az izomnövelés a célja.

2013. márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Na akkor pólós lányként rendet teszek a fejekben!:)

Az "adonisz alak" már a sima vizes edzésektől is előjön hidd el!:)

Igaz vannak mellé "gyúrós" edzések, de pl 14 éves kor alatt itt vidéki klubban nem csináljuk eü. okokból. És hát öcsém (11) mégis úgymond adonisz már:D meg csapattársai is!

8 km levezetés meg mondjuk nyári edzésen simán elképzelhető, persze ilyenkor hétköznap nem nagyon.


Aki meg azt mondja nem számít annyira a gyorsaság mit az úszóknál szívesen látjuk az ifi válogatottban!:D Mivel folyik olyan edzésmunka h indítanak minket úszóversenyeken:) tehát azért van egy sebességünk..:) az indítás azt jelenti h pl váltóban 3.ak simán leszünk ORSZÁGOSON.


Amúgy az egyik előzőnek aki a bébihájról írt igaza van, napi 4-5 óra hideg vízben kell... De a legtöbb úszón nem azért nics mert olyan csodálatos testük van, hanem mert közli az edzőbá hogy na akkor fogyd le a bébihájad meg a melled, nem ehetsz kenyeret se mert a háj lelassít.. Drasztikus de igaz!!!!!:( nassolnivalónak meg izostar... Voltunk egy szobában versenyen én nyomtam a szenyát úszó bnőm meg higítás nélkül ette a kis energiabogyókat h éhes.

Artól h 1-2n el vannak hízva annyit h itt fontosabb az erő, meg h ne tudjanak elmozdítani. És ezért ha nem edzenek a fiúk v alszanak akkor esznek embertelen sokat... De van olyan aki azért nem ment ki Olimpiara mert ultimátumot kapott h vagy fogy vagy marad itthon...


Nálunk apa, anya az öcsém és én is vízilabdázunk, úgyh ebben nőttem fel, és imádom bocsi ha picit nagyképűnek tűntem...:)

2013. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nincs túlsúlyban a szárazedzés...

Értsd: minden edzés előtt fél óra bemelegítés +2 óra vizes!

Állóképességnek MAX heti 4* 1 óra száraz de akkor amellé 4 óra vizes.

A gyúrás kizárólag kiegészítés általában nem is tűnik edzésnek!


Egy volt úszó, most vízilabdázó

2013. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

nem az a baj h nagyképűnek tűnsz, hanem hogy hülyeségeket beszélsz :(((((


nos én meg kerettag úszó vagyok, és nagyjából mindennek az ellenkezőjét tudom csak elmondani, amit írtál...


most voltunk edzőtáborban 3 hetet, képzeld alig láttunk vizet! egész nap ment a kondizás de brutálisan, és max este kis úszás.


az a bizonyos háj-dolog se egészen úgy van, de mindegy. úgy tűnik, vidéken minden más :)


de mit értesz eü-okokon? már bocs, de ezt nem értem. eü-okokból nem kondizni? ez mi ??? nálatok fertőznek a padok a konditeremben vagy mi a baj?

2013. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!