Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A match bottal hogyan tudok...

A match bottal hogyan tudok nagy halat fogni (ponty, amur) mkilyen módszer és milyen szerelés hány grammos úszó?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hosszú lenne leírni. Itt sok mindent meg fogsz tudni:


[link]

2011. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. febr. 3. 13:00
 3/4 MaxGix válasza:
ah szóval: szerintem minimum 0.18-as SÜLLYEDŐ főzsinór. 12-14 grammos testes waggler úszó.Ha amúrra horgászol nem árt a fonott előke, meg a garatfogaival könnyet el "haraphatja" a zsinórt. 6-8-10 méretű horog. Etetni használhatsz erjesztett, vagy áztatott magmixet (kukorica,búza,esetleg kender, tigrismogyoró) és csalinak is ugyan ezt. 2-3 szemet felfűzöl egy hajszálelőkére. a csalit fenéken, vagy fenék közelben (fenéktől kb max 20-25 cm) Az uróbbi azért jobb, mert az amúr könnyebben fel tudja venni.Remélem tudtam segíteni:D
2011. jún. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok köszi de 10-14 gr. úszót nem igazán szoktam használni inkább 6-7-8 gr-al. (16-os előkével, 20-as főzsinórral)
2011. júl. 12. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!