Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszó lányok! Ti hogy csinálját...

Úszó lányok! Ti hogy csináljátok, rendszeres, napi úszás mellett a hajmosást? Minden úszás után? Nem teszi tönkre a hajat?

Figyelt kérdés

Volt egy idő amig minden rendszeresn heti 3-4x jártam úszni, nagyon szerettem, de a hajam nagyon megviselte...

A gyakori hajmosástól zsiros és töredezett lett. Ha meg nem mostam meg rendesen úszás után (samponnal) akkor kezelhetetlen volt.

Szeretnék most is többet úszni, nem csak heti 1x, de féltem a hajamat egy kicsit.. Mi a trükkötök? :)


2013. ápr. 29. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Úszósapka!
2013. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem alapból nagyon vékony szálú, meg töredezett, én babasamponnal mosom, mert az nem készíti ki annyira, így egész normális

de ha megnézed, pl Verrasztó Evelyn szökiti is a haját, és hát nincs valami sok neki... :/


ja és föleg így jó idöben ne nagyon szárítsd meg, akkor szinte semennyire nem hullik (míg ha megszárítod, közben 50x megfésülködsz, egy csomó benne marad a fésüben)

2013. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Uszósapkátol ugyan úgy vizes lesz a hajam...
2013. ápr. 29. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:

én ugyan férfi vagyok, de ha kicsit rövidebbre vágatod a hajad, nem jó? ne teljesen rövidre, csak pl. ne érjen derékig, hanem max. nyakig. ha nagyon szereted az úszást, talán megéri. vagy nem olyan hosszú?

nekem azt hiszem, nem ment be az úszósapka alá a víz sosem, kivéve, ha fejjel lefelé fordultam a víz alatt. mármint úgy, hogy teljesen lefele voltam, és így befolyik alá a víz.

2013. ápr. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Feltekerem kontyba és nem merülök a víz alá. Ha meg igen, akkor se dugom az egész fejemet bele. Bár ez attól is függ hogy milyen nemben úszol. Én mell úszok, tehát nálam ez megoldható. Hát és gyorsúszásnál már neccesebb. De ha kimondottan uszodába jársz és nem mondjuk egy strand úszómedencéjébe, akkor senki nem fog kicikizni egy úszósapka miatt. Igen, igaz hogy így is úgyis vizes lesz a hajad egy kicsit, de ettől függetlenül nem kell minden nap megmosni. :)
2013. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg menj egyik nap este úszni, utána másik nap reggel, és a reggeli úszás után mosd csak meg. így egy mosást megspórolsz.
2013. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

nekem picit váll alá ér, hamar megszárad, de pl nekem 15 év edzés alatt egyszer nem sikerült összehoznom, hogy száraz maradjon a hajam... ha meg kint tartom a fejem, leszakad a nyakam.... de jó vállas lehetsz, ha kitett fejjel gyorsozol,.mint a vizilabdások :)

2013. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én hetente úszok.A hajamat nemrég vágattam vállig érőre.(dús,göndör haj)Én úszás után mindig megmosom.Ha többször szeretnél járni,akkor szerintem mosd meg,de ha nem így gondolod,akkor használj hajkifésülő sprayt!Én szárítás előtt is használom.Még van egy másik jó tippem is.Hajmosás után és 2-3 naponta hajvégápolót kenek a hajvégemre,így nem töredezett.:)


13L

2013. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

dm-ben lehet kapni száraz sampont...de ha rendszeresen használsz utána bajzsamot akkor annyira nem megy tönkre.Illetve hétvégente megéri tenni rá egy oliva olajos-tojásos mézes pakolást mert az regenerálja

17 éve úszó lány

2013. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!