Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Fogtunk egy nagy kb.1 kg-os...

Balázs129 kérdése:

Fogtunk egy nagy kb.1 kg-os kárászt Egy 100literes hordóba tettük egy kisebb kárásszal. Meddig vannak el a hordòban? Mert van egy ezer literes tartály de abbòl nehezebben lehet kiszedni a merítőhálòval.

Figyelt kérdés
Az elhozàstòl számítva két nap mùlva vissza tudjuk őket vinni a tòba.

2013. máj. 19. 13:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Adunk nekik enni.
2013. máj. 19. 13:09
 2/3 anonim ***** válasza:
1-2 napot kihúzhatja megfelelő lélegeztetés stb nélkül, de mivel a természetes körülményeit nem tudod biztosítani, főleg nem egy 100literes hordóban ami még sok kinövésű díszhalnak is kevés lenne, meg fog pusztulni... ez így eléggé állatkínzás, szóval vagy öld meg és edd meg, vagy engedd szabadon, nem háziállatnak való.
2013. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szoktuk levegőztetni.

A papám vitt el horgászni.

Én mondtam,hogy egyből dobjuk vissza,de a végén csak erre jutottunk.

Akkor szerintem holnap visszük vissza a tóba.

Az ikráit a hordóban rakta le.

Ha valaki kifogja a tóból ami eléggé valószínű, mert nem túl nagy területű megfullasztják és megy a konyhára.

Nem igen ismerik a sporthorgászatot, de azért köszi!

2013. máj. 19. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!