Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nem késő 13 évesen elkezdeni...

Nem késő 13 évesen elkezdeni vizilabdázni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben leszek 13 éves és 7-dikes nagyon szeretnék elkezdeni vizilabdázni :) !!
2013. jún. 5. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem késő, pont korban vagy. Hajrá
2013. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :) szerintem is most kéne elkezdeni:))!
2013. jún. 5. 19:56
 3/7 thiglianus válasza:
Semmi sem késő soha! 13 évesen vizilabdázni kezdeni pedig végképp nem késő ! Sok szerencsét !
2013. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem késő. Én 14 vagyok és 5 éve vízilabdázom.
2013. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó, és vitted valamire? Nem. Fogod? Nem. Magyarországon nem teljesen mindegy mit mikor kezdesz el? De. Ki mondta, hogy versenyszinten akarja űzni a sportot? Senki. Ha akarom, akkor 20 évesen kezdem el, mert élvezem akkor is, meg élvezném 30 évesen is. Tök mindegy ki mit mikor kezd el, senki nem lesz olimpiai világbajnok.
2013. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2 válogatott edzés, 20. a korosztályos bajnokság akció gól listáján. Ha szerinted ez semmi akkor gratulálok :) 13 évesen nem talál olyan egyesületet ahol el tudná kezdeni, a legtöbb ilyen komolyan gondolja (egyesület).
2014. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És ha észrevetted volna Magyarországnak van az egyik legjobb utánpótlása!!
2014. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!