Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Megszabad ölni a törpeharcsát?

Megszabad ölni a törpeharcsát?

Figyelt kérdés
Pl a tisza-tón megölhetem a kifogott törpeharcsát?

2013. jún. 24. 22:39
1 2
 1/18 Lipton. ***** válasza:
51%

Nem az hogy megszabad, hanem meg kell ölni :D

A horgászok nem szeretik a törpeharcsákat :D

2013. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
én is utálom őket csak volt már hogy pl 100 db hevert körülöttem a fűbe és elgondolkodtam mit szólnék ha jönne az ellenőr.. xD ezért kérdeztem h megszabad-e ölni!?
2013. jún. 24. 23:07
 3/18 Lipton. ***** válasza:
50%
Nem igazán tudom, de mikor rokonnal horgásztunk ő a hegyoldalba dobálta ki xD :D
2013. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen módon nem lehet, vagyis az ellenőr szól érte. Gyűjtöd egy vödörbe pl, kínozni nem lehet őket. Meg kell ölni, sok kárt okoz, de nem kínozni.
2013. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem kínzom nem vok állat... ált késsel szúrom át a fejét és ugy szabadítom ki a horgot is :D thx a válaszokat! akk legközelebb visszek 1 zsákot is.. :D
2013. jún. 24. 23:31
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

"nem vok állat... ált késsel szúrom át a fejét és ugy szabadítom ki a horgot"


Humánus. A késes headshot szép halál.


Egyébként én ezt akartam válaszolni: nem, nem szabad megölni. az ember egy magasan fejlett energialény, és valójában nem szabadna más élőlényeket megölnünk.


HAH! Aztán jót röhögtem a saját válaszomon. A törpeharcsa úgymond kártevő, más (számodra hasznosabb) halak ikráit, csemetéit zabálja fel. Nyírni szokás őket DE én azt mondom még mindig válság van, belőlük pedig igen finom hallé főzhető.

2013. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Felénk a halastóból kifogott példányokat, ha az ember nem viszi haza. TILOS vissza dobni!!!

Rengeteg van a vizeinkben. És mint írták előttem, rengeteg kárt csinálnak.

2013. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Szergej55 ***** válasza:
Azt tudom, hogy a Körösökön sem szabad visszadobni őket, szerintem ez mindenhol érvényes, megölheted, én úgy gondolom.
2013. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sok helyen szabály, hogy nem dobhatod vissza, VISZONT ha a törpeharcsát fém rácsos haltartóban tartod, hogy ne rágja ki, azért ugyanúgy megbüntetnek, mintha pontyokat tartanál benne.
2013. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%
TILOS megölni őket. Mindenkit tilos megölni!!!! Hülye gyilkosok! Ugyanúgy van joguk élni, mint akármelyik embernek!!!!!!!!!!!!!!!Az emberek is "el vannak szaporodva, és más élőlényeket ölnek"! Miért tartjátok magatokat magasabbrendűnek a harcsáknál!!!????
2013. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!