Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nagyon ciki az úszósapka?

Nagyon ciki az úszósapka?

Figyelt kérdés

a hajam erősen hullik így elmentem hajgyógyászhoz ki adott rá cuccokat.. és mondtam neki hogy járnék rendszeresen úszni csütörtök-péntektől és azt mondta hogy vegyek úszósapkát de ha befolyik azé a víz akkor ne ússzak..

régebben sokat úsztam de sose úszósapkában.. és aki abban szokott neki mennyire folyik be a víz alá? és nem húzza a hajat? L/18



2013. jún. 25. 22:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és sportuszodába mennék (ahol edzenek stb..) tehát gondolom oda meg főként kell..
2013. jún. 25. 22:16
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki az úszósapka olyan helyen, ahol kötelező használni?:) Hogy mennyire folyik be azt nem tudom.
2013. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Ezt verd ki a fejedből, mert az úszósapkába nincs semmi ciki. Annyi ilyen kérdés van, és nem értem őket. Én úsztam régebben, és semmi ilyen meg sem fordult a fejemben. Sportuszodába fogsz járni, gondolom oda nagyon sokan járnak hobbiból is, meg versenyszerűen úszók is. Nekik is hordani kell. Úgyhogy nem te leszel az, aki egyedül úszósapit fogsz viselni! Hát befolyik alá a víz, és utána szárítani kell a hajat (bár melegbe kimész és megszárad). Nem húzza a hajat, hogyha jól teszed fel! :) Jó úszást!:)
2013. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
értelmes helyeken a 3mm-s hajammal nem engednének be úszósapka nélkûl...
2013. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

sehol nem ciki, max csúszdaparkban :D

de nekem még egyszer se sikerült úgy végigúszni az edzést, hogy ne lenne vizes a hajam, bár ez engem nem zavar, de az a lényeg, hogy amint beugrok, nekem elkezd befolyni, és ahogy forduló közbe néha megigazítom, azért rendesen befolyik alá... :/

2013. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

és esetleg úszósapka alá nem lehet még valamit felvenni? valami vékony cuccot amire még rámenne a sapka..? :/

mert az úszás rámfér mert el vagyok tunyulva.. meg szeretek is úszni :D de viszont vigyáznom kell a hajamra..

2013. jún. 26. 13:51
 7/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Nem lesz semmi baja a hajadnak.. ne aggódj..nem kell alávenni semmit!

2013. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek :D
2013. jún. 26. 17:48
 9/11 anonim ***** válasza:

Sportuszodákba általában kötelező az úszósapka, tehát nem ciki. :) Nekem váll alá érő hajam van, sosem húzta még a hajamat, mondjuk nekem nem egy olcsó sapkám van. :) Ruházz be egy kicsit drágább darabra, kis túlzással azt mondanám, árarányosan egyre kevésbé vízáteresztőek. :) Az én sapkám 12-3 éves körül van már, régen abszolút nem lett vizes alatta a hajam, mostmár azért igen. Szegénynek már öregedik az anyaga. De így is, ahogy felvan fogva kontyban, ha kiengedem, a konty közepe száraz marad, szóval nem ázik át teljesen.

Ha pedig érzékeny a fejbőröd a klóros vízre (nekem a bőröm szárad ki brutálisan tőle), akkor úszás után moss hajat, vagy legalább öblítsd le zuhany alatt!

2013. jún. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Van olyan speciális úszósapka, ami alá nem megy be a víz, de ha erre nincs pénz, akkor inkább gumis alapú úszósapkát vegyél (felvevéskor húzza a hajat, de aztán nem), az alá nehezebben megy be a víz. :)
2013. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!