Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen horgászbotot ajánlotok?

Milyen horgászbotot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha elbírna 6-7 kg-os halat.

Kukorica,csontival lenne használva vagyis azt jeleni, hogy

dévérkeszeget, pontyot és kárászt fognék vele, de amilyen hal rákap arra is jó legyen (pl.amúr).Árat nem mondok, mert nem tudom mennyitől lehet normálisat kapni.Jobb lenne a teleszkópos, de jó az összerakható is.



2013. aug. 11. 15:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Úgy is jó, hogy külön írtok botot és orsót.
2013. aug. 11. 15:15
 2/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen botot néztem ki.

2013. aug. 11. 21:31
 3/15 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen zsinór.

2013. aug. 11. 21:54
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen orsó, de itt a mérethez nem értek.

2013. aug. 11. 22:04
 5/15 A kérdező kommentje:

[link]

Vagy még ez.

2013. aug. 11. 23:05
 6/15 anonim válasza:

Szia!

Fenekeznél vagy inkább úszóznál?

Ha fenekeznél akkor ilyen árban már egy olcsóbb feederbot jobban megérné. Hozzá egy süllyedő monofil zsinór 20-as méretű, ezzel kiszedsz 10 kg-osat is.

[link]

[link]

[link]


És itt van egy orsó is 4000-es méret tökéletes fenekezéshez, és jobb hogyha elsőfékes, mert elől nagyobb lamellák férnek el, ezek nem tapadnak le, így sosem hagy cserben a féked ha egy nagyob halat akasztasz. Fölösleges amugy a 30-as zsinór csak baj van vele pödrődik meg minden, a 20-as amire rá van irva hogy mondjuk 5 kilós szakitoszilárdság, az vízben elbír egy 8 kilós halat is vagy akár nagyobbat. Persze előkezsinór is kell, azt is nézzél mondjuk 14-16-osat.

Ha erről az oldalrol rendelsz hamar kihozzák, és ekkora tételnél már szállitási költség sincs.

2013. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Fenekeznék.

A bot teleszkópos?

Szereléket meg egyebeket helyi horgászboltba megveszem (horog, súly stb....).

165 cm vagyok.

A bot nem lenne nagy?

2013. aug. 12. 12:56
 8/15 A kérdező kommentje:
És az elsőfék ugyanaz mint a hátsó csak elöl van.Nem?
2013. aug. 12. 12:59
 9/15 anonim válasza:

Szerintem tökmind1 hogy teleszkopos vayg nem , nem nagy különbség, sőt az összerakósnak jobb az akciója.

Am szerintem tökmind1 mekkora vagy, max rendeld a 360 cm est öcsém is akkora mint te, de tudja kezelni könnyedén.

2013. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Igen ugyan az, bár én egyiket sem szoktam használni, ugyanis van egy jobb módszer amit profik használnak:

Amint megakasztod a halat, átkapcsolod a visszaforgásgátlót( azt a kis pöcköt ami az orsó alján van)

igy te magad tudod hátratekerni az orsot, adni a zsinort a halnak. De nem muszáj igy farasztani, használhatod a féket.

2013. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!