Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan tudnék úszós módon...

Hogyan tudnék úszós módon halat fogni a Dunán?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy nem karbon spiccbotot felgyűrűzöm az működhet? De mi van ha ráakad egy 4kg os harcsa?

2013. szept. 28. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
enyhèn szòlva nagyon kicsi annak a valòszínüsège hogy spiccbottal harcsàt fogsz folyòn. Eleve hogy gondoltad hogy folyòvizen ùszòs kèszsèggel horgàszol?
2013. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy hogy akadók, jukak, gyökerek, sziklák vannak ott ahol horgászok, bennük bújnak a halak, tehát a kukacomat föléjük akarom lógatni, hogy a halak lássák de ne akadjon kőbe!
2013. okt. 3. 08:38
 3/9 anonim ***** válasza:

folyòvizen nem nagyon lehet ùszòs szerelèkkel horgàszni, mert a sodràs viszi magàval az uszòt

Vannak kifejezetten folyòra lapos profilu uszòk de azok lassan elmozdulnak. Ajànlatosabb fenekezèssel horgàszni .

2013. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A régi nem használatos csatornabefolyóban nincs sodrás, beállnak a halak pihenni...
2013. okt. 4. 08:47
 5/9 anonim ***** válasza:
ahaa, ez esetben akkor az nagyon jò hely ahol forog illetve àll a viz , èn a helyedben pontyoznèk ott rengeteg ponty lehet ott mivel azok szeretik az ilyen helyet, kukorica, csonti tuti lehet fogni, a viz hideg a kis bosszantò halak elültek csak nagyok vannak pàlyàn, de jòfèle etetõ anyaggal azok is elõcsalhatòak.
2013. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csakhogy, ha alacsony a vízállás, 200-300 cm leginkább csak gébet fogok, és még úszóval is 3 4 szer keményen leakadok.

Akkor fogok halat ha a vízállás 350-500cm ott Mindenki azt hiszi ilyen magasban nem lehet, és csak én úszózok, ezért folyton tök egyedül vagyok az egész parton. Jász, kősüllő, fogassüllő, balin, sneci, kárász, törpeharcsa volt idén terítéken, pontyot nem sikerült fogni. A halnak nagyon jó ize volt semmi mellékíz. És még kérészrajzás is volt az orrom előtt.

2013. okt. 4. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Èn jobban itt a tiszàn szoktam horgàszni, fõleg az olyan helyeket keresem meg ami lassu folyàsu illetve ahol öböl van. Kifejezetten pontyra horgàszom. A köves terepre nemtudok megoldàst olyan helyen mèg nem horgàsztam.
2013. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tiszán ha lassú folyású, beszórsz 2-10 vödör szemes keménykukoricát, vagy folyamatosan szórod vele akkor beállnak a pontyok...Hoztak nekem 2 hete egy 3kgos szolnoki nyurga pontyot, nem volt rossz de enyhe iszapíze volt.
2013. okt. 5. 08:33
 9/9 A kérdező kommentje:
Hja és az 1kg-os jász, szilvaorrú, karikakeszeg nem ritka, azt mondja a barátnőm hogy majdnem jobb íze van mint a balatoni halnak, a 7 éves gyerek is egy csomót evett.
2013. okt. 5. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!