Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » El szeretnék kezdeni horgászni...

El szeretnék kezdeni horgászni mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni horgászni, kb 30 ezer ft szánék rá. Milyen botot csalit orsót damilt horgot ajánlotok? Tavon szeretnék horgászni.

2013. okt. 19. 16:20
 1/3 anonim válasza:
alapokat tudod (kötések,bedobni a végszereléket stb)?
2013. okt. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 doboszoli ***** válasza:

Ez így nagyon "sárkányos" kérdés.

Mondj valami infót még!

Nemed, korod, eddigi kapcsolatod a horgászattal, valóban az alapok ismerete, vagy nem ismerete, milyen tó, mik a célhalak.

Ezek ismeretében megpróbálunk segíteni, a fenti kereten belül. (megoldható egyébként ennyiből, belépőszinten)

2013. okt. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Figyelj az alapok a spicc botoknál kezdődnek szóval vegyél egy 3 méteres spiccbotot 2000ft-ból megvan a bot(attól függ hol vásárolsz)! Csonti ami nagyon kell hozzá ha kárászozni akarsz!! Ehhez orsó nem kell damil se de ha nem erre gondoltál akkor vegyél egy Tele feeder-t és egy jó kis silstar orsót, 0.22 mm-es damilt. Úszót, olmot ehhez egy 6-os méretű horgot ajánlok ha pontyozni akarsz ha nem akkor egy 12-es méretűt! Ha pedig fenekezni akarsz akkor vegyél egy gubancgátlót, csepp alakú 30 g-os etetőkosarat(én így szoktam), gumiütközőt, forgókapcsot és egy 6-os méretű horgot!! Remélem tudtam segíteni! :)
2013. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!