Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ősszel érdemes horgászni...

Cpt.Price11 kérdése:

Ősszel érdemes horgászni harcsára? Szeptermber vége és október körül? És ha érdemes akkor is inkább éjszaka vagy hajnalba és esti órákban vagy akár nappal is a horogra csalahtók? És milyen módszerrel? Pergetve vagy sutpekolva vagy sima kishallal?

Figyelt kérdés

#ősz #pergetés #kishalazás #hárcsázás #stupekolás
2013. szept. 23. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Harcsát bármikor bármivel lehet fogni. Éjszaka vadászik, akkor érdemesebb kishallal próbálkozni, a pergetés az éjjel-nappal használható, de meg kell keresni a jó helyeket.
2013. szept. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én imádok horgászni peddig lány vagyok :) az attol függ hogy hova mész.Hát inkább éjszaka és vagy élőhallal ami még mozog vagy csalihallal viszont akkor csináld azt hogy bedobod aztán szépen huzod ki és vissza és addig amig nem akad rá de szerintem sokkal egyszrűbb hogyha ráteszel egy kisseb élő halat mert akkor az mozog magátol a vizbe lehet gumihallal is.érdemes fenekezni és nem úszozni.És SOK SIKERT A HORGÁSZÁSHOZ!!! :))
2013. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Főzős Laci ***** válasza:
Én harcsát puhatestűekkel(giliszta,pióca)június-augusztus között fogok a Körösön.Máskor csak véletlenül.Ha van nagy stupekod,bátran próbálhatod bármikor!
2013. okt. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!