Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hol érdemes a Balatonon...

Hol érdemes a Balatonon pergetni (mikortól) és mivel? Partról

Figyelt kérdés
Kezdő pergető vagyok és érdekelne hogy járhatnék sikerrel! :)Kora tavasszal milyen halra érdemes pergetni Balcsin? Milyen botot vegyek kezdőként?Én ul-re gondoltam
2014. febr. 22. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
ul nem rossz bot de balcsin szerintem érdemesebb kicsit erősebb botot venni amivel a nagyobb csalikat is betudod messze dobni ha csak nem kősűllőre meg sügerekre akarsz horgászni közel a parthoz,de inkább vegyél egy lágyabb 3 méter körüli pergetőt mondjuk 22es damillal,már kezd melegedni az idő szóval lehet mozognak a kishalak,de napos időben érdemes nádfalak melett villantózni csukára,vagy gumihallal akár a kikötőkben süllőre( esti órákban),ahogy melegedni fog az idő majd a balin is kapni fog felszíni csalikra,balingolyóra.
2014. márc. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Akkor lehet hogy erősebb botot veszek,mondjuk egy 10-30 grammost.Ilyen botra jó a 0,16-os fonott zsinór?Az orsó milyen legyen?Tudsz esetleg ajánlani egy kezdő párost ami nem túl drága?
2014. márc. 23. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
30grammos bot már jó,inkább monofilt ajánlok,sokkal könnyebb en bánsz vele,egy 25ös bőven elég,nekem mitchell orsóm van 7-8 ezerért már lehet őket kapni,első fékeset vegyél,én 5-6 éve nyúzom és eddig semmi baja nem volt.
2014. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!