Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Rendszeres úszással, normális...

Rendszeres úszással, normális étkezés mellett lehet hasról fogyni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezredjére is: nincs irányított, adott helyről való fogyás. Megfelelő diéta és mellé aerob edzés segítheti a zsírégetést, igen, de nem fogja érdekelni, hogy te honnan akarsz fogyni, mert azt, hogy hízáskor és fogyáskor mekkora az egyes területek zsírtömegének a forgalma, a genetika szabályozza.
2014. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet fogyni,viszont 1 óra úszás felér kb 8-10 perc futással/aerobikkal.

Az úszás nem túl aktív sport,nehezített mozgás.

Nehezebben mozogsz,viszont annyival is kevesebbet.

Egy 10-20 perc INTENZÍV aerob. felér bőven több órányi úszással...

2014. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elég nagy hülyeséget mondtál. Te vagy nem úsztál még, vagy nem tudom. Szerinted az úszás nem lehet intenzív? És mellesleg, szerinted az úszás nem aerob mozgás? Az úszás teljesen megfelel a célnak. Nem utolsó sorban mindent átmozgat, ugyanakkor szinte mindent kímél is, elsőrendű mozgásforma.


Mellesleg a kérdező zsírt akar égetni, erre pedig a mérsékeltebb intenzitású aerob alkalmasabb, nem kell intenzív legyen. Amit te mondasz, a párszor tízperces intenzív aerob mozgásformák a kardió tartományába tartoznak de ezt az állóképesség edzésére használjuk. Zsírégetésre kevésbé jó.

2014. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Többször részt vettem a Balaton átúszáson. 2,5- és 3 óra között szokott összejönni, tehát nem hajtom magam. 70-110 dekát szoktam veszíteni. Ennek kb. fele víz, gondolom.
2014. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!