Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen volt a minikajakból...

Milyen volt a minikajakból átszokni nagyobbaknak valóba? Milyen volt elsőre beleülni? Sokszor borultál? És mennyi idő volt mire teljesen megszoktad azt a fajtát?

Figyelt kérdés
Meséljétek el a ti sztoritokat! És mindent róla hogy milyen volt!!

2014. ápr. 18. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokat borultam, de nem volt rossz, nyáron kell átülni vékonyabba. Kb 1 év szezon alatt teljesen hozzászoktam az amcsi k1hez úgy hogy teljesen stabil vagyok benne még nagy szélnél és hullámoknál is.
2014. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahan, az jó. Én attól nagyon félek hogy beborulok mert még soha nem borultam. Jöhetnek még!!
2014. ápr. 18. 21:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát vízi sport, ne csodálkozz ha néha úsznod is kell.
2014. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem nagyon könnyű volt, először amikor beleültem 2000-t mentünk időre és nem is borultam ki. Borulás csak akkor volt, amikor másik hajóba ültem át, de akkor is csak azért, hogy stabilabban üljek, szóval nem minden esetben megy nehezen. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy összesen hányszor borultam eddig K-ból.
2014. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ! szóval akkor gondolom hogy mindenkinek más, valakinek könnyű benne megtanulni valakinek meg nehéz meg sokszor borul.
2014. ápr. 21. 21:42
 6/6 anonim válasza:
Én nyáron úgy borultam k1-be hogy épp mondani akartam az edzőmnek hogy csúszik ez a hülye lapát és a fele mondandómnál valahogy sikerült támasztás közben megcsúsznia és úszááás :D amúgy én kb 2 napig csepeliben a stégnél evezgettem aztán már a nagydunán xd
2014. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!