Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti esztek gyümölcsöket? Pl...

Ti esztek gyümölcsöket? Pl dinnye, barack, alma, szilva, szőlő stb?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden nap egy kilót legalább. A fentiek mindegyikét, a szezonnak megfelelően.
2013. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ilyen sorrendben :D
2013. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel tömegelésen vagyok,megengedem magamnak.
2013. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tömegeléskor simán, szálkásításkor keveset.
2013. aug. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze,legjobbak!
2013. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Juj, hát nagyon szépen köszönöm.

Én nem mertem enni. 166cm és 53kg-os lány vagyok, súlyzós edzést végzek itthon-napi 1óra, és eszem reggel zabpelyhet túróval, ebédre rizst vagy kölest, mellé zöldségtál és vagy vagy-sült csmell/ sült hal/sült tojás

vacsorára pedig túró és paradicsom, vagy tojás paradicsommal, vagy sült hús paradicsommal

De már annyira hiányzott egy kis dinnye vagy barack reggelihez vagy tízóraira, de nem mertem enni, mert féltem, hogy elrontom és háj rakódik le.

2013. aug. 11. 20:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Szálkásitasz,vagy tömegelsz?
2013. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát igazából egyiket sem, nem vagyok sovány, hogy tömeget kellene növelnem, igazából csak formát, alakot szeretnék. Meg egy kicsit erősebb lenni.
2013. aug. 12. 21:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor tömegelj. Mehetnek a gyümölcsök.
2013. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Formásodás = izomnövelés, mivel az izmok adják a formát. Az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend kell, ami kalória pluszt jelent energetikailag. E közben nem tudsz zsírt leadni, mert ahhoz pedig szálkásító diéta kellene (kalória mínusz). Így belátható, hogy amit sokan szeretnének, hogy zsírleadás melletti izomnövekedés az nem jön össze egyszerre, illetve nagyon kövér kezdőknél egy rövid ideig működhet. Szóval így kell ezt nézni.;)
2013. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!