Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha megcsinálok napi 3540...

Ha megcsinálok napi 3540 fekvőtámaszt, akkor lesz kockahasam és lemegy a bokámról a zsír?

Figyelt kérdés

A lábam viszont túl izmos, onnan szeretnél izmot veszteni, talán ha hullahoppkarikázok, az biztos jó lesz rá, ugye? Na meg a fegyencedzést csinálnám mellette, otthon, mert a konditeremben megvernének, de pihenőnapokon is kell csinálni? Az étrendem úgy néz ki, hogy nutellás szendvics reggel, mákos tészta délben, este meg elcsipegetek egy almát, de délután 4 után nem eszek, mert ez van a 91 napos diétában. Izé, akarommondani fogyókúrában. Fehérjetömegizomnövelőkoxszteroidport nem akarok venni, mert nem akarok izomállat lenni, meg eleve is, tök károsak, meg tele vannak hormonnal, és lehet, hogy még a micsodám is összemegy tőle. Hogy menőznék így a csajok előtt a strandon nyáron??! Helyette vettem a Rosszmannban diétaturmixot, igaz, hogy kétszer-háromszor annyiba kerül, mint a gonosz gyúrósok által reklámozott bor vagy micsoda, de mivel drágább, biztos jobb. persze csakis tejjel iszom, mert a vízben már kétszer annyi a hidrogén, mint az oxigén!!

Na, visszatérve, a bokámról meg azért kell leadni a zsírt, mert nem megy rá a fogyasztó zokni.


Mondjuk már elkezdtem és csinálom 4 hónapja. Edzés előtt beveszek egy deka dekát, és erre a remek motivációs zenére gyúrok: http://www.youtube.com/watch?v=oHg5SJYRHA0


Amúgy 8 éves vagyok, és ma van a szülinapom!



2012. ápr. 1. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

"persze csakis tejjel iszom, mert a vízben már kétszer annyi a hidrogén, mint az oxigén!! "


meghaltam :D

2012. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
ja és boldog szülinapot :D
2012. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Karácsonyt!
2012. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon király! Jól összefoglaltad a kérdések nagy részét.:)
2012. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :D Eme nemes napot muszáj volt megtisztelnem valamivel, még ha nem is lett annyira ütős.



Amúgy az Activlab Muscle Upról és a Power Proról mi a véleményetek? :DDD

2012. ápr. 1. 21:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyers tojással, ciniminis-el és danával jó lesz.:)
2012. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Remekül szórakoztam, thx! :D
2012. ápr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jesszus, a nyers tojást kihagytam! Jóvanna, már annyira természetes, mint a levegő... :$
2012. ápr. 1. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:

ezt is írd hozzá, a mai nap termése

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

active fat burner (link) én is ezt fogom szedni de énnekem fogynom kell zér de szeritnem jó szákásíttásra is :) + étvágy csökkentő :)

2012. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja, láttam én is. :D

De most ez ütött nagyon:

"a tömegnövelökkel, edzés melett nehezebb is leszek?"


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2012. ápr. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!