Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Üdv miért nem fogok semmit...

Üdv miért nem fogok semmit Bojli-val?

Figyelt kérdés
A multkor amikor horgászni voltam az Abaligeti tavon nem fogtam semmit de voltak ott olyanok akik 4-15 kg. -os pontyokat fogtak bojli-val és adtak nekem is hogy próbáljam ki de én semmit nem fogtam vele miért? lehet, hogy ahoz lehet valami köze, hogy ők dobócsővel dobták be a bojli-t én meg csak simán csaliztam vele nem etettem ?

2014. jún. 22. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet az is... De a szereléked hogy van összeállítva? Mellette végeztél etetést?
2014. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gomzoli ***** válasza:

Minden nemű etetés nélkül egy szem bojlit a vakvilágba bedobva pusztán a szerencse kérdése volt, hogy VÉLETLENÜL valami megtalálja-e.

Ha fogni akarsz, akkor valamivel fel is kellene hívni a halak figyelmét arra, hogy, "hello, itt ennivalót találtok" , ezt pedig nagyobb számú szintén ehető, jól illatozó etetőanyag bejuttatásával éred el, lehetőleg ugyanazzal, amivel csalizol is. Aztán legtöbbször az se mindegy, hogy hová dobod a horgodat, hacsak nem egy intenzíven agyontelepített pontykuplerájban horgászol.

2014. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem eddig nem etettem mellé de most vettem pva-hálót meg majd csúzlit is akarok venni
2014. jún. 23. 22:19
 4/5 gomzoli ***** válasza:
Így már nőni fognak az esélyeid. Főleg, ha kerül is beléjük valami finomság :-)
2014. jún. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom aspombot.(6-7 ezer) nagyon jó kis szerkezet :D Csinálsz otthon magmixet (kukorica,buza,kender,repce) ezekkel csinálom...Beáztatom,megfőzöm ( A REPCÉT FORRÁZOM) és mehet a vödörbe sok vizzel.Mjad ha megyek horgászni akkor kiveszek egy kevés mennyiséget és adok hozzá valamilyen aromát.Spombal beetetek vele :D És tökéletes az eredmény :D
2014. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!