Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A Cormoran ULX 2,10 m Ultra...

A Cormoran ULX 2,10 m Ultra Light Spinning 1-9g botról mi a véleményetek, esetleg személyes tapasztalat? Megéri az árát? Cormoran botom még nem volt, nem nagyon ismerem a márkát, jó minőségű?

Figyelt kérdés
Domolykózni, sügerezni kellene. Patakon horgásznék vele legtöbbet, de néha tavon is. Viszont mindkét helyen beugorhatnak a csukák.

2014. júl. 1. 03:25
 1/1 Szalay Gyula válasza:
Szia! Személyes véleménnyel ugyan nem tudok szolgálni, de ez egy 25 ezer forintos bot, rossz nem lehet, sőt, csak jót hallottam róla. A bot minősége úgy tudom, hogy egy szinten van egy Daiwa bottal, tehát zsákbamacskát biztosan nem veszel vele. Úgy vélem ha UL-ezni akarsz, akkor ez a bot egy kiváló választás. Ennyit tudnék kérdésedre válaszolni, remélem segítettem vele...:) Görbüljön! :)
2015. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!