Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka DVD-i hatásosak?...

Rubint Réka DVD-i hatásosak? Valakinek személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van ez a Napi 20 perc önmagadért című filmje, amit be akarok szerezni. Vajon fenék és comb feszesítésére és formázására alkalmas?
2011. máj. 16. 07:12
 1/5 anonim válasza:

szia!

nekem megvan 2cd-je is de egyiket sem tudtam végig csinálni:/szerintem nagyon nehéz,a norbi kiképzés c. dvd-je viszont ugribugris:Dés nekem az könyebb volt és hatásos is

2011. máj. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem van egy,probáltam,de nem megy.pedig nem vok elhozitt,de olyan feladatokat csinalnak,ugrálnak jobbra balra,sztem ez túl sok,nem is tudom egy túlsulyos h csinalja.
2011. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egy kalap sz@r kamu az egész!!!
2011. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jobb mint a semmi,de ha egy olyan alak a célod,mint Rékáé,akkor komoly testépítő edzés kell aerobbal kiegészítve,megdobva egy tökéletes étrenddel.

Egy normális edzésből meg a legrövidebb 50percnél kezdődik,nem 20nál.

Persze ha gátoltak a testi funkcióid,vagy egyéb mozgásszervi gondokkal küzdesz,akkor érthető a 20perces "edzés".

2011. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fogyni akarok, hanem feszesedni a leírt területeken. Teljesen normális a testsúlyom. 50 kg vagyok.
2011. máj. 16. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!