Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik jóga stúdiót ajánlanád...

Melyik jóga stúdiót ajánlanád Budapesten személyes tapasztalat alapján?

Figyelt kérdés
Elég nagy a választék, neked melyik jött be, ahol már jártál, vagy ami még jobb, ahova aktívan jársz, és tetszik?

2013. aug. 6. 16:34
 1/8 anonim válasza:
0%
Helló én tudok menny el a z m4esre az jó "JÓGA"
2013. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Igazi jógát nem fogsz találni,csak stilusos tornázást,amit az igazi jógik kinevetnek.
2013. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én aktívan járok a Mandala Jógastúdióba. A Nyugatinál van. Többféle óra közül lehet választani attól függően, hogy milyen beállítottságú (bírod-e az OM-ot és hasonlókat) vagy egyelőre inkább "csak" gyakorolnál. A gerincjóga órák egész biztosan mentesek azoktól, amiken néha röhögnek az emberek (mantrák, relaxáció szövege stb.). Az oktatók nagyon jók. Én személy szerint Zoli óráit nagyon szeretem.

Van még női jóga, hatha jóga stb., nézd meg. Az első óra ingyenes mindenkinek, így bátran tehetsz egy próbát. Szerintem nem bánod meg. :)

2013. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt megnézem. OM nélkül kibírom, engem inkább a testi egészségmegőrzés érdekel.
2013. aug. 7. 09:05
 5/8 A kérdező kommentje:
De persze várom még a további javaslatokat is.
2013. aug. 8. 16:15
 6/8 PUREGEWALT válasza:
44%
Hidegkúti Stadion tökéletes hely jógázni.
2013. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha kifejezetten a testmozgás része érdekel, akkor a Bikram vagy a Chilli jóga alkalmas számodra.
2013. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én a Király utcába járok a Jalagati Yoga Clubba már jó pár éve. Nekem nagyon bejött, előtte voltam sok más helyen is. Itt van egy olyan légkör, ami miatt mindenképpen érdemes kipróbálni.

[link]

2013. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!