Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » A 2 horgászbot közül melyiket...

A 2 horgászbot közül melyiket lenne érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Találtam 2 horgászbotot de nem nagyon tudom eldönteni melyiket vegyem meg.

1. SHIMANO ALIVIO DX SPECIMEN 360 3 LBS

2. PROLOGIC C2 360 3 LBS 2 RÉSZES


Igazából mind a kettő 360-as 3 lbs-ás az áruk is hasonló de még se tudok dönteni, ha valakinek van valami tapasztalata valamelyik bottal szívesen meghallgatom.


Köszi előre is!



2014. szept. 10. 17:14
 1/5 anonim válasza:
c2, hidd el nem nyúlsz mellé!
2014. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a prologic-et da a shimanoba még soha nem csalódtam úgyhogy azt ajánlom.
2014. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkét bothoz volt/van szerencsém. Nekem egy ilyen Prologic botom van, az egyik horgásztársamnak ilyen Shimano. Azt kell mondanom, hogy mindkét bot jó. Ha van lehetőséged rá, akkor fogd mindkettőt kézbe, és amelyik szimpatikusabb azt válaszd. Egyébként én, ha most kellene választanom maradnék a Prologic mellett.
2014. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gomzoli ***** válasza:
A Prologic-ról nem tudok nyilatkozni, de valószínűleg jobb, mint az Alivio, ami a Shimano jobb botjaihoz képest a legalapabb, belépő szintű minősége. Nem tudom, mennyiért osztják ezeket, de az én Force Masterem (3 tag, 3,6 m, 3 lbs) most 24-25 ezer körül lehet. Lehet, hogy megérné neked is azt a kis felárat. Ha azonban maradni kell a pénzkeretnél, akkor inkább az a Prologic. Látatlanban is.
2014. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19.990 mind a kettõ azért nem is tudok nagyon dönteni pl. anyag szempontjábol melyik lenne a jobb ilyenek. Egyébként köszi a válaszokat sokat segìtettek! : ) Ha valami eszetkbe jut még azt is szívesen meghallgatom! 2 botot szeretnék venni ezért is lenne fontos a választás.
2014. szept. 11. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!