Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Valaki mesélne/mondana néhány...

Valaki mesélne/mondana néhány fontos információt nekem az uszodákról?

Figyelt kérdés

A BVSC uszodába szeretnék elmenni, szeretném a mozgást a hétköznapaimba belevinni.


Viszont az az igazság, hogy még nem voltam uszodába sosem, csak termálba vagy tavaknál. Ezért szeretném kérdezni tőletek, hogy melyek azok a fontos információk, amiket tudni kell ezzel kapcsolatban (Pl. belemehetek bármelyik medencébe? Van lehetőség külön részben átöltözni? Vagy úgy általában mi a véleményetek a BVSC-ről?)



2014. okt. 1. 16:53
 1/2 anonim válasza:

Én nagyon rég jártam oda.

Asszem mostmár van olyan, hogy valamelyik medence foglalt.

Van egy normális nagy, kb. 2 méter mély, meg egy másik amit általában edzésekhez használnak.

Meg valami láb áztató, kisgyerekek részére.

Van öltöző, ahol ugye külön vannak a nők és férfiak, azt nem tudom, hogy ott van-e kabin.

De tényleg nagyon rég jártam oda, kb. 10 éve, úgyhogy nem biztos, hogy jókat írok. Akkor gyerek fejjel szerettem odajárni.

2014. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem ez is sokat segít. :-)
2014. okt. 1. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!